31 sierpnia 2018

W LINIE ALBO W KRATKĘ


Ostatni wakacyjny weekend właśnie się rozpoczyna. Ciekawe, w jaki sposób zamierzacie go spędzić? Może na ostatniej wakacyjnej wyprawie? A może przygotowując się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego? A może w jeszcze inny sposób, na przykład poświęcając się twórczym działaniom. Cokolwiek byście nie robili, atmosfera kończących się wakacji jest wszechobecna i daje się odczuć nawet tym, którzy etap szkolny mają już dawno za sobą. Ja dałam się jej ponieść i stworzyłam kartki, w których wykorzystałam motyw rodem ze szkolnych zeszytów.

A odnalazłam je w kolekcji "Amelia Rose" marki Prima. Obok linii i kratek, na papierach pojawiają się cudowne, różane kompozycje, rozmaite motywy typograficzne, a także papiery imitujące tablicę popisaną kredą. Kolorystyka kolekcji jest niezwykle wysmakowana - podstawowe kolory to czerń oraz biel połączone z pudrowym różem.


Moje kartki, poza elementami wyciętymi bezpośrednio z papierów "Amelia Rose" uzupełniłam papierowymi kwiatami Vintage Potpourri Orchid marki 49 and Market. Dodałam też listki, które powstały za pomocą zestawu Dies&Stamps: Rose. Odrobina sizalu podkreśla delikatność kompozycji.
W kartkach umieściłam napisy, które zostały wycięte z kart journalingowych, również wchodzących w skład kolekcji "Amelia Rose". Na koniec pochlapałam pracę odrobiną białej Ecoliny.
WYKORZYSTANE MATERIAŁY:

PAPIERY:

Amelia Rose: Paper Pad A4
Amelia Rose: Journaling Cards Pad

DODATKI:

Kwiaty Papierowe Vintage Potpourri Orchid
Kaisercraft - Dies&Stamps: Rose

MEDIA:

Ecoline 100 White
Tusz Distress Black Soot

Mam nadzieję, że nadchodzący rok szkolny przyniesie Wam nowe inspiracje i energię do realizacji powstałych pod ich wpływem projektów. Pozdrawiam serdecznie