22 sierpnia 2018

LAYOUT W SUROWEJ KOLORYSTYCE


Witajcie!
Lato w pełnej krasie, częstuje nas szczodrze słońcem. Letni czas sprzyja wędrówkom, wyjazdom i wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. Mam nadzieję, że nie rozstajecie się z aparatem i uwieczniacie wyjątkowe momenty z Waszego życia. Wraz z końcem lata nadejdzie czas na nadanie im odpowiedniej oprawy, a albumy i layouty wysypią się na blogach i fanpejdżach, niczym grzyby po jesiennym deszczu.

Ja już dziś przygotowałam layout ze zdjęciem moich córek, wykonanym podczas letniego spaceru, który miałyśmy przyjemność odbyć kilka lat temu. Teraz rzadko spotykamy się w komplecie, więc brakuje okazji do wspólnych zdjęć (uwierzcie, czas mija niezwykle szybko, więc trzymajcie aparat blisko siebie i korzystajcie z niego tak często, jak to tylko możliwe).
Tło mojego LOsa to papier z kolekcji Captured Adventures 49 and Market. Jego jasna, nieco surowa kolorystyka daje szerokie możliwości zastosowania różnych materiałów. Ja postanowiłam utrzymać stonowany charakter pracy, więc wybrałam elementy zbliżone kolorystyką do tła.


Zdjęcie dziewczyn umieściłam w ramce pochodzącej z Captured Adventures: Laser Cut Shapes. Dodałam też inne elementy z niego wycięte, które przemieszałam z kawałkami papieru Captured Adventures: The Journey z motywem desek. Aby kompozycja nie była zbyt monotonna, postanowiłam uzupełnić ją kwiatowymi elementami, pochodzącymi z kolekcji Keepsake Kaisercraft.


Fajnym elementem okazał się motyw kliszy fotograficznej, który odbiłam na folii stemplem z zestawu Dies&Stamps Kaisercraft, a następnie wycięłam. Aparat w stylu vintage także pochodzi z podobnego zestawu i jest dość częstym gościem w moich pracach.


Aby urozmaicić fakturę pracy wykorzystałam gesso zmieszane z pigmentem Ayeeda Shiny Powder Twinkling Pearl w srebrzystym odcieniu, które nałożyłam za pomocą maski Tim Holtz Stencil Speckles.WYKORZYSTANE MATERIAŁY:

PAPIER

Captured Adventures: Faded Memories
Captured Adventures: The Journey

MEDIA

Gesso Białe
Ayeeda Shiny Powder Twinkling Pearl
Maska Tim Holtz Stencil Speckles
Tusz Distress Black Soot

DODATKI

Captured Adventures: Laser Cut Shapes
Miss Betty: Stemple
Naklejki Idea-Ology: Metallic Stickers Quotations

Pozdrawiam serdecznie

2 komentarze:

BEARKIS pisze...

Носталгия и красота, с дух!!!Поздравления!

Iwona Pawelec Burczaniuk pisze...

Спасиба!