7 stycznia 2014

Wyzwanie # 40 - interpretacja Oliwiaen

Witam pierwszy raz w nowym roku :-)

Mam nadzieję, że przywitaliście go huczną zabawą, którą zdążyliście już odespać i macie mnóstwo energii na podjęcie nowych wyzwań ;-) To może na początek zabawa z Craft4You? Na nasze aktualne wyzwanie należy przygotować dowolną pracę związaną z Dniem Babci i Dziadka - a oto moja propozycja - czekoladowniki:


To upominek z gatunku 2w1 - opakowanie na tabliczkę czekolady z miejscem na wpisanie życzeń. Bardzo proste do wykonania, a przy tym efektowne :-)
Wersja dla Babci powstała z połączenia papierów Proposal z kolekcji On This Day Kaisercraft i Meadow Lark z kolekcji Secret Garden Graphic 45 z die-cutami z kolekcji Miss Empire i kwiatauszkami oraz zawijasami Primy z kolekcji Divine. W tle dostrzec można też serwetkę wyciętą z arkusza Tickets z kolekcji Beautiful Life.


Wnętrze zdobi świąteczny arkusz Babbo Natale z kolekcji St Nicholas, a na wkładce do wpisania życzeń odbiłam stempel Windsor Kaisercrafta:


Do czekoladownika dla Dziadzia wykorzystałam papiery z zestawu Giddy Up Boy firmy Carta Bella plus wycięte fragmenty arkusza Morter z kolekcji Base Coat i die-cuty Miss Empire - jak widać, mimo "kobiecego" tytułu kolekcji znajdzie się coś i dla panów :-) Całości dopełniają kwiaty Primy z zestawu Craftsman.

 
Wnętrze zdobione arkuszem ze świątecznej kolekcji Teresy Collins i papierem z zestawu Giddy Up - obie te firmy oferują grube papiery z delikatną fakturą. Wkładkę na życzenia zdobią stemple Tima Holtza:


Czekoladowniki to ciekawa alternatywa dla zwykłych kartek, a wcale nie są trudniejsze w wykonaniu :-)

Czekamy na Wasze pomysły na to wyjątkowe święto!

do zobaczenia!- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: