29 grudnia 2018

PODSUMOWANIE ROKUWitajcie,

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie pojawia się wiele przemyśleń i postanowień. Z tej okazji zespół DT sklepu Craft4You chce Was zaprosić na małe podsumowanie roku 2018. Oprócz kilku słów, zaprezentujemy swoje ulubione prace powstałe w kończącym się właśnie roku.

Zapraszamy!


To już drugi rok, w którym mogłam udzielać się na blogu jako projektantka Craft4You - jednego z moich ulubionych sklepów! Cały ten czas wspominam bardzo dobrze, jestem bardzo przywiązana do tego miejsca. Oprócz świetnej atmosfery, miałam okazję tworzyć z fantastycznymi produktami. Nigdy nie zawiodłam się jeśli chodzi o nowości oraz dostępność moich ulubionych farb od Lindy's Stamp Gang. Właśnie z ich użyciem powstała praca, z której jestem najbardziej zadowolona. Wykorzystałam mgiełki i pudry na różne sposoby. Możecie tu też zobaczyć piękne połączenie czerni z fioletami oraz motyw galaktyki.

--------------


Po pierwsze serdecznie dziękuję Szefowej Asi za to, że mogłam dołączyć do tej wspaniałej ekipy, Joli za wyrozumiałą obsługę paczkowo - finansową, Karoli za stworzenie pozytywnej atmosfery w teamie, oraz koleżankom projektantkom za to, że mogę być częścią tej utalentowanej ekipy, która dała mi możliwość obserwowania i inspirowania się Waszymi różnorodnymi projektami. 

Obecność w Design Teamie umożliwiła mi pracę z moimi ulubionymi produktami na scrapowym rynku, firmami takimi jak: Kaisercraft, Lindy's Stamp Gang, Tim Holtz, Prima Marketing, a także poznania produktów, które wydawałoby się, zupełnie do mnie nie pasują, czyli Mintay by Karola Witczak. W tym czasie kilka razy udało mi się wyjść ze strefy mojego scrapowego komfortu, przełamać się i stworzyć coś innego niż zazwyczaj.

Pod każdym względem sklep Craft4You spełnił moje oczekiwania co do idealnego miejsca dla scrapowej projektantki i muszę przyznać, że czuję się bardzo przywiązana do tego naszego kreatywnego kręgu.    

Podsumowując czas spędzony tutaj, chciałabym przypomnieć ulubioną pracę, którą opublikowałam na blogu Craft4You. Jest to strona w Art Journalu ze zdjęciami mojego synka. Strona ta pod każdym względem odzwierciedla wszystko to co jest dla mnie najbardziej charakterystyczne. Mixedmedia, czyli moja ulubiona technika mieszana, faktura - ukształtowanie powierzchni tak, aby oprócz odbioru wizualnego, można też uruchomić zmysł dotyku,  struktura - detale, czyli mnogość dodatków i wielość warstw tła, styl - surowy, grungeowy, industrialny, taka moja mieszanina, pamiątka - najbardziej lubię prace ze zdjęciem, przywołujące wspomnienia, pobudzające we mnie pewną nostalgię.


--------------


Mijający rok w Craft4You upłynął mi przede wszystkim na eksperymentach z kolorami. Wyszukane w sklepie pigmenty, tusze i pudry do embossingu sprawiły, że praca nad każdym projektem była niesamowitą przygodą, której rezultaty niekiedy mnie zaskakiwały. A dzięki cudownym inspiracjom moich koleżanek z DT miałam okazję poznać jeszcze inne zastosowania tych produktów i zebrać mnóstwo informacji na ich temat. Zatem, jeśli miałabym podsumować 2018 rok jednym zdaniem, to przede wszystkim przychodzi mi do głowy, że był rokiem rozwoju i nowych możliwości. Za co serdecznie dziękuję Właścicielce sklepu oraz całej ekipie wspierającej!
Jedna z moich ulubionych prac, w której wykorzystałam pigmenty 13arts oraz Lindy's Stamp Gang w ciepłych odcieniach, to exploding box wykonany z papierów Graphic45. Takie intensywne kolory niedącznie kojarzą mi się z latem i ogrodem pełnym kwiatów, za którymi już trochę tęsknię.


--------------


Drugi rok dzielę się z Wami swoimi inspiracjami z produktami Craft4You, które powstały w ramach DT.  Piękne papiery i ozdoby cudownie prezentują się w moich albumach, na karteczkach i pudełeczkach. Uwielbiam projekty przestrzenne, w technikach mieszanych. Asia – szefowa rozkochała mnie w produktach 49 and Market, Kaisercraft i Mintay by Karola. Dziękuję za możliwość poznania tylu fantastycznych produktów, za piękny czas i atmosferę.


--------------Koniec roku skłania do podsumowań, przemyśleń i podziękowań, zatem i ja na samym początku chciałabym podziękować Właścicielce Craft4You - Asi za możliwość projektowania dla tak wspaniałego i świetnie wyposażonego Sklepu, Joli - za perfekcyjną obsługę paczkową, Karoli za stworzenie fantastycznego DT i cudownej atmosfery, oraz wszystkim Dziewczynom z DT, z którymi miałam zaszczyt projektować:).
Nie ukrywam, że projektowanie dla Craft4You było jednym z moich najskrytszych marzeń, które się ziściło, dlatego jeszcze raz z całego serca wszystkim dziękuję:).
Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że uwielbiam stemple, a sklepik Craft4You ma ich ogromny wybór - w tym moje ukochane Dreamerland Craft, z którymi wykonałam najwięcej prac inspirując Was przez pół roku na blogu Craft4You, jednak największym sentymentem darzę moją 1-wszą wykonaną w ramach DT na tym blogu - minimalistyczną karteczkę z Gorjussową dziewczynką na ecolinowym tle:). Kartka dość prosta, ale dzięki akwarelowym barwom - bardzo optymistyczna, wywołująca uśmiech na twarzy, którego życzę Wam każdego dnia w nowym roku:)
Jeszcze raz dziękuję za te cuuudowne 6 miesięcy:)


--------------Od dwóch lat mam możliwość inspirować Was jako projektantka sklepu Craft4You. Dla mnie to był i oczywiście wciąż jest wspaniały okres. Wielu rzeczy się nauczyłam , wiele technik doszkoliłam. Dziękuję dziewczynom za wspaniałą atmosferę i wyrozumiałość. Produkty i asortyment, który oferuje nasz sklep jest na naprawdę wysokim poziomie. Uwielbiam stemple i inne cuda od Tim’a Holtz’a, a Craft4You umożliwił mi pracę z tymi produktami za co jestem niesamowicie wdzięczna. Ich bogactwo przypominam w pracy, którą miałam przyjemność Was inspirować.


--------------

Na koniec chcemy Wam podziękować za odwiedziny, każde miłe słowo w komentarzach i polubienia fejsbukowych postów, co jest wielkim wsparciem dla każdej z projektantek!


Życzymy Wam też wspaniałego Nowego 2019 Roku, pełnego inspiracji, weny do tworzenia pięknych prac, obfitości świetnych produktów (oczywiście w naszym sklepie ich nie zabraknie), możliwości rozwoju i próbowania coraz to nowych technik, metod, produktów i trików w tym cudownym hobby, które nas wszystkich łączy! 

2 komentarze:

Ajgacia pisze...

cudowne prace, każda jedna!

Alicja pisze...

Ślicznie dziękujemy!