7 maja 2012

WYNIKI BLOG HOP CANDY

Witam serdecznie w ten piękny poranek!

Zapraszam na obiecane losowanie nagród w naszym BLOG HOP CANDY :).

Przypomnę, że mamy dla Was TRZY BONY na zakupy w sklepie Craft4You.pl.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za tak liczny udział w zabawie. W sumie wzięło w niej udział 66 dziewczyn!

Po weryfikacji spełnienia zasad zabawy mogę ogłosić, że 52 osoby spełniły WSZYSTKIE kryteria!I to te Dziewczyny wezmą udział w losowaniu BONÓW za 150zł i 100zł. Zapraszam na losowanie!


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Mamy przyjemność ogłosić, że BON na 150zł wygrywa NUMER:


czyli: Boei

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Mamy przyjemność ogłosić, że BON na 100zł wygrywa NUMER:

 
 czyli: elpimpi


 SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Pozostałym Dziewczynom też chcemy dać szansę na wylosowanie nagrody - więc losowanie BONU za 50zł odbędzie się wśród WSZYSTKICH biorących udział w zabawie!


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 Mamy przyjemność ogłosić, że BON na 100zł wygrywa NUMER:


 czyli: AnaM


 SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Żeby odebrać BONY prosimy WYGRANE Dziewczyny o kontakt z Asią na maila: asia@craft4you.pl


WSZYSTKIM dziękujemy za udział w zabawie! 
I zapraszamy ponownie :).


ZESPÓŁ C4Y 


- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

19 komentarzy:

elpimpi pisze...

WOW! SUPER! NIESAMOWITE!!! Ale się cieszę!!!! GRATULACJE dla pozostałych dziewczyn! DZIĘKUJĘ BARDZO Kochane! Lecę do sklepiku wybierać cudeńka! ;-)

Edi pisze...

Nie udało się! Ale dziewczynom gratuluję i jeszcze raz dziękuję za wspólną zabawę:-))

Bea pisze...

Gratuluję! I żałuję, że mi się nie poszczęściło ;)

TuKara pisze...

Swietna zabawa,dreszczyk emocji,,,,,,tylko pozazdroscic !

Wanda pisze...

gratuluję dziewczynom:)dziękuję za zabawę:)pozdrawiam

chanya13 pisze...

Gratuluję i dziękuję za zabawę!!!

AnaM pisze...

Dziewczyny, ależ się cieszę i oczom nie wierzę. To moja pierwsza w życiu wygrana.
Dzięki, zabawa była fantastyczna no a mnie dodatkowo spotała wielka radość.
Pozdrawiam i dziękuję serdecznie.

Barbara pisze...

Gratuluję szczęściarom!!!!

Ola pisze...

Gratulacje:)

Młoda Kobieta pisze...

Hmm, Dziewczyny, zabawa sama w sobie była fajna i nie żałuję, że wzięłam w niej udział, bo przynajmniej mnie to zmobilizowało, żeby oprócz podziwiania Waszych prac zostawić też kilka słów komentarza, ale nie rozumiem jednej rzeczy, bardzo proszę o odpowiedź, bo mnie to zastanawia: którego z kryteriów uczestnictwa w zabawie nie spełniłam, że nie brałam udziału w dwóch pierwszych losowaniach?? Odwiedziłam wszystkie blogi, na każdym zostawiłam komentarz, wróciłam na blog C4Y, napisałam jaka powstała sentencja, odpowiedziałam na pytanie, za co cenię sklep C4Y i zmieściłam się w czasie trwania zabawy. Więc...? Nie pytam złośliwie, zwyczajnie mnie to ciekawi i trochę martwi - bo czy ze mną jest aż tak źle, że prostych zasad nie potrafię zapamiętać? :P

Ewelina pisze...

Witam!
W ostatnich dniach otrzymałam maila od pani Anny, której projekt logo zwyciężył w konkursie organizowanym przez Państwa Firmę.

Pani Anna pyta, czy doczekałam się nagrody od Państwa Sklepu, jak również poinformowała mnie o braku powagi i profesjonalizmu z Państwa strony...
To faktycznie przykre, że konkurs był oficjalny i otwarty oraz jawny.
Nie wszyscy natomiast wiedzą o tym, że mimo zwycięstwa uczestniczki konkursu nagród nie otrzymały i cała sprawa została przez Państwa przemilczana.

Ja byłam informowana przez Panią o Pani kłopotach rodzinnych.
Oczywiście są one przeze mnie jak najbardziej zrozumiałe.Jednak Sklep w tym czasie funkcjonował, sprzedaż nie została zawieszona z powodu "sił wyższych" i domyślam się, że ktoś wysyłki do Klientów realizował. Mógł też zająć się naszymi nagrodami, czy umową z Panią Anną...

Było mi głupio, uważałam za niestosowne przypominanie o tym, że jednak 14.02. dostałam od Pani informację o tym, że mój projekt logo komuś się podobał i zajął 2gie miejsce w ogólnym głosowaniu.

Szkoda, że Państwa Firma okazała się tak niepowazna, a teraz zorganizowała kolejne "nagrody" w "candy". Ciekawe, czy wylosowani uczestnicy otrzymają to, co będzie im się należało, czy może też będą tak ignorowani?
Myślałam, że będę miała miły powód do chwalenia Waszego Sklepu na łamach mojego bloga i blogów znajomych mi Świetnych Rękodzielniczek oraz portalach spolecznosciowych... tymczasem z przykrością stwierdzam, że zasługują Państwo tylko na antyreklamę :-(

Z poważaniem
- Ewelina

-Renia- pisze...

Do Młoda Kobieta:
Droga Uczestniczko, nie ma Twojego komentarza na blogu Ani z Poddasza. Stąd Twoje zgłoszenie nie spełniło warunków losowania dwóch pierwszych bonów.

Pozdrawiam.

-Renia- pisze...

Do Ewelina:

Dziękuję za informację. Wedle naszej wiedzy nagrody rzeczowe zostały wysłane. Bardzo proszę o kontakt bezpośrednio z Asią (telefoniczny lub mailowy). Namiary znajdują się na stronie sklepu w zakładce Dane kontaktowe.

Co do p.Anny:
proszę przekazać, że Asia cały czas czeka na odesłanie podpisanej umowy o przekazanie praw do logo. Namiary do Asi są aktualne, jak wyżej.

Co do sposobu załatwiania nieporozumień:
na przyszłość proszę korzystać z profesjonalnie uznanych sposobów kontaktu, tj. najpierw kontakt bezpośredni a dopiero potem ewentualnie publiczny kontakt przez blog, pozbawiony manipulacyjnych sugestii.

Dziękuję za troskę o innych uczestników.

Pozdrawiam.

AnnaZ pisze...

Sprawa dotyczy mnie, więc wypada się wypowiedzieć.
Napiszę tylko, że jest mi bardzo przykro. Ja również czekam, właściwie czekałam, na umowę, na nagrodę ,na jakiś kontakt od p.Asi.
W tej chwili sprawę uważam za zakończoną i mam tylko nadzieję, że inni biorący udział w konkursach będą mieli więcej szczęścia niż ja.

Pozdrawiam, Anna

Młoda Kobieta pisze...

Reniu, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Już się wystraszyłam, że jestem ślepa, albo głupia i nie rozumiem zasad :D Rzeczywiście nie zostawiłam u Ani komentarza, choć pracę obejrzałam, wywiadzik przeczytałam i słowo zgarnęłam... Nie wiem, jak to się stało :D Ale jestem wielce usatysfakcjonowana szybkim wyjaśnieniem sprawy, dzięki :*

ArtIs pisze...

Nie ukrywam, zazdroszczę szczęściarom:) ale też gratuluję i dziękuję za fajną zabawę. Pozdrawiam!

Ewelina pisze...

Droga Pani Reniu !
Oczywiście najpierw próbowałam mailowo skontaktować się z p. Joanną, a gdy zignorowała moje wiadomości, pomyślałam o forum publicznym!
Może to w końcu dotrze do p. Joanny...
Kilkakrotnie sprawdzała w urzędzie pocztowym, czy paczka tam nie utknęła...
Ale nie ma jej, bo na pewno najzwyczajniej dałam się zwieść słowom zawartym w mailach od p. Joanny. Pisała marcu, że paczka do mnie już jest zapakowana i zostanie wysłana kolejnego dnia z samego rana ;-)
To niepoważne!
I to ja mam dzwonić do tej słownej osoby??
To chyba żart, na jej miejscu raczej sama pisałam maila z przeprosinami za organizację trefnego konkursu z nieistniejacymi nagrodami!

Pozdrawiam i gratuluję kolejnym Zwyciężczyniom kolejnej rozrywki zorganizowanej przez ten niepoważny sklep! Może będą miały więcej szczęścia i nikt z nich nie zakpi w taki sposób, ani nie zignoruje!

- Ewelina

Ewelina pisze...

Przepraszam, że podparłam się Pani wiadomością do mnie... Ale cała sprawa jest przykra, jeśli ktoś zwyczajnie mydli komuś oczy i boi się przyznać do błędu! Porażka :-/

Pozdrawiam!
-Ewelina

Boei pisze...

Ale się cieszę! Gratuluję pozostałym dziewczynom:) Dzięki za wspaniałą zabawę:)
Pozdrawiam!