17 maja 2012

Album dla mamy

- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

Większość zdjęć moja mama przechowuje w ogromnym albumie, który jest tak ciężki, że aż rzadko wyciągany. Podobnie rzadko wyciągane są slajdy, które wymagają rozłożenia ekranu. Dlatego przygotowałam na niej mini albumik z moimi zdjęciami i tagami, na których zostawiłam dla niej parę ciepłych słów.
Cały album utrzymałam w turkusach, które są pokaźną częścią kolekcji These Days marki Kaisercraft. Mój ulubiony papier z tej kolekcji History, wykorzystałam w największej ilości - zrobiona z niego jest przednia część okładki oraz część wewnętrznych stron. Na pozostałych stronach użyłam cudny papier w paski Generation, kwiatowy Anacestry i Reunion. Z papieru Tradition wykonałam natomiast tagi.


Naklejki z kolekcji zawierają w sobie przepiękne bordery oraz motywy kwiatowe, które wykorzystałam do podziału stron oraz ozdobnik przy zdjęciach. Aby dopasować ich rozmiar do swoich potrzeb, pocięłam je.Do papierów z kolekcji These Days idealnie pasują kwiaty Primy z kolekcji Songbird. Z zestawu Essential stworzyłam puchaty trój kolorowy kwiat, który złączyłam zielonym ćwiekiem z zestawu Earthstone.


5 komentarzy:

lucy z mazur pisze...

Piękny prezent

angel pisze...

śliczny album:}

Alexandra pisze...

Wspaniały albumik :)

TuKara pisze...

Piekny album i prezent znakomity.

Pasja Kati pisze...

Cudo!!!