12 października 2010

Odrobina wiosny w jesieni

Za oknami szaro, deszczowo i coraz zimniej, nastrój więc trzeba sobie poprawiać samemu. Scrapperkom jest o tyle łatwiej, że mogą sięgnąć po kolorowe papiery i dodatki - na przykład Primy, gdzie wiosna trwa cały rok, a to dzięki wspaniałym kwiatom, pięknym stemplom, eterycznym zawijasom z kryształków i bajecznym papierom.

Na przykład kolekcja Annalee - ciepły róż, świeży błękit i delikatna zieleń papierów w połączeniu z pięknymi wzorami kwiatowymi od razu podnoszą temperaturę.
Właśnie papier z tej kolekcji sięgnęłam, by zrobić delikatną, romantyczną kopertówkę - Annalee Sonnet.


Poszczególne kolekcje i produkty Primy łatwo łączyć ze sobą: kwiaty pochodzą z zestawu Aurora Pink oraz Flight of Fancy, z jednej z wcześniejszych dostaw. Środki kwiatów wypełniłam brokatem Stickles Icicle, którego duże, różnokolorowe drobinki dają dużo blasku :-)Etykietę odbiłam tuszem Distress Victorian Velvet i embossowałam na ciepło pudrem Rainbow - pod światło pięknie się mieni. Żeby całość jeszcze bardziej pasowała do papierów, potuszowałam etykietę tuszami Distress Spun Sugar i Peeled Paint.

W ten sam sposób wykończyłam karnet na życzenia wkładany do kopertówki.Mam nadzieję, że ktoś, kto otrzyma tę kartę, również poczuje odrobinę wiosny w sercu :-)

Pozdrawiam ciepło!
Oliwiaen


Sklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

Encza pisze...

Ależ cudna! Oj przydałoby się trochę wiosny:)

Unknown pisze...

Jak najbardziej, potrzebuję wiosny !
Zwłaszcza, że już się robi ciemno i zimno .....