1 października 2010

Nowy Design Team Craft4You

Na 3 rok działalności Craft4You zapowiadają się wielkie zmiany.
Przede wszystkim chciałabym przedstawić Projektantki, które przez ten rok będą z nami pracować.


To właśnie te dziewczyny od jutra (a może już od dziś??) przejmą całkowicie bloga Craft4You w swoje ręce. Moje wpisy będą pojawiać się tylko od czasu do czasu, żeby poinformować o nowościach lub dostawach towaru. Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać!! Strasznie się cieszę, że te zdolne, wspaniałe dziewczyny zgodziły się współpracować z Craft4You.

Skoro już jesteśmy przy zdolnych dziewczynach..
Trzymamy mocno kciuki za Martę - Peytoon! I ogromnie dziękujemy za ogrom pracy jaki włożyła w bloga Craft4You!
Marta - z całego serca życzymy spełnienia marzeń - tych scrapowych i nie tylko! Oby spełniło się to, co sobie zaplanowałaś:)

Pozostaje mi tylko powiedzieć do zobaczenia wkrótce :) Bo zawitam na pewno na bloga na chwile w poniedziałek. Dziś niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć kartkom urodzinowym, jakie Craft4You dostał od Was i rozstrzygnięcie tego konkursu będzie dopiero w poniedziałek.

Przypominam też, że wciąż możecie wziąć udział w urodzinowym Candy Craft4You. Gdybym tylko mogła, sama wziełabym udział :)

Pozdrawiam serdecznie życząc miłego i twórczego weekendu
Asia


Sklep z materiałami do scrapbookingu

3 komentarze:

Kardamonowa pisze...

Im więcej Kreffcika, tym lepiej ;)))))))))) Zawsze gdy jestem u Was na blogu, wskakuję do jej e-kącika, bo czymś wyjątkowo sympatycznym uwodzą jej prace.

Kamila pisze...

świetny, uzdolniony DT - gratulacje !!!

Madziorkowe pomysły pisze...

Szkoda, że Marty nie ma już w Teamie:(