8 października 2010

Design Team - asia (już nie) wu

Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktos musi być ostatni ;)


Witam serdecznie :) Na imię mam Asia, ale częsć z Was może mnie znać jako coffee. Swoją przygodę z kraftowaniem rozpoczęłam cztery lata temu na forum Wizaż (tam też poznałam Kreffcika), by następnie wciągnąć się bez reszty w forum Scrappassion (gdzie to Leeya zaczęła kusić mnie bradsami i ejletsami zza wielkiej wody). Z Craft4You jestem związana jeszcze od czasu przydasi w kartonach na podłodze, oglądanych przy latarce, bo swiatło nie było zamontowane ;) Jest mi bardzo miło, iz pomimo dzielącej nas odległosci w dalszym ciągu mogę kontynuować naszą współpracę.

Mój styl to chyba za duże słowo, lubię żywe kolory, dużo faktur i ozdób. Z uporem maniaka trzymam wszystko na "lepszą okazję". Pod spodem kilka moich prac stworzonych przy pomocy materiałów z C4Y a inne projekty można zobaczyć pod adresem craftyasia.blogpost.com.


Życzę ciepłego weekendu pełnego inspiracji :)

Sklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

dagala pisze...

Asia podlinkowała sklepik do bloga. no chyba ze to zachęta co by zakupy robić:)

Kreffcik pisze...

O ja ...!!!.. faktycznie pierwsze oglądania towaru odbywało się przy latarkach ... hihih.. przy światełkach z komórek :)... o ja .... zapomniałam już o tym :).. dzięki za przypomnienie ... Buziole :)