25 lutego 2021

Imieninowy czekoladownik


Witajcie. Dziś chciałam Wam zaprezentować kolekcję papierów Stamperia "Letters and Flowers" oraz przepiękne papierowe kwiaty od 49&Market. Piękne połączenie w stylu shabby chic na imieninowym czekoladowniku.
Wiosenny czekoladownik wykonałam na gotowej bazie, okleiłam ją dociętymi na wymiar papierami. Piękną wiosenną kompozycję umieściłam na tylnej ściance czekoladownika, który przewiązałam cudnymi vintage'owymi wstążkami w kolorze brudnego różu. Kompozycję wzbogadziłam o embossowane tekturki i mikrokulki. Mam nadzieję, że tak jak ja lubicie styl shabby chic, który bardzo łatwo uzyskać stosując kilka prostych zabiegów, tj: szarpane brzegi i pobielone białą farbą kwiaty i dodatki tworzące kompozycję pracy.
 

MATERIAŁY:

   

   

       

   
Cieszę się, że mogłam Was inspirować na blogu Craft4You przez ostatni rok.
Był to dla mnie bardzo pracowity czas i mega rozwijający. Dzięki tej współpracy przekonałam się, że na rozwój naszego stylu czy techniki mają wpływ nie tylko inspiracje innych, ale również produkty, z których korzystamy i warto sięgać po produkty dobrej jakości, które znajdziecie w naszym sklepie.
Dziękuję i do zobaczenia w sieci!

Marlena

Brak komentarzy: