23 listopada 2018

KARTKA ŚWIĄTECZNA - KAISERCRAFT


Dziś witam przed świątecznie,
jeszcze mamy trochę czasu do świąt, ale najwyższa pora na wykonanie i wysłanie kartek do bliskich. Kartka została wykonana głównie z materiałów Kaisercraft, zobaczcie jakie świąteczne cuda tej firmy znalazłam w naszym sklepie. W świątecznym dziale znajdziecie masę dodatków i papierów firmy Kaisercraft. Trochę sobie w nim poszperałam i wybrałam kilka rzeczy dla siebie. Spośród trzech zimowych kolekcji papierów mi najbardziej przypadły do gustu Wonderland. Oczywiście do kompletu sprawiłam sobie pasujące Die Cuts i stemple w zestawie z wykrojnikami. 


Tło dla mojej kompozycji przygotowałam przy użyciu papieru akwarelowego, tuszy Distress i embossingu na gorąco. Najpierw za pomocą embossingu na gorąco stworzyłam na papierze śnieżynkowy wzór. Stemple, które użyłam są firmy Kaisercraft - Snowflakes & Stars.  Następnie przy użyciu Mini Ink Blending Tool pocieniowałam papier trzema odcieniami tuszu Distress: Broken China, Tumbled Glass, Blueprint Sketch. Na koniec tło pochlapałam tuszem akrylowym 13arts Splash White i mgiełką Lindy's Frozen Jack Frost.


Kompozycja mojej kartki powstała z mariażu die cutsów, wycinanki z wykrojnika, serwetki i pasków białego materiału. Dzięki pasującym do siebie elementom, pomysły praktycznie same wskakują na kartkę. WYKORZYSTANE MATERIAŁY:

MEDIA:

PAPIERY:

NARZĘDZIA:
Tim Holtz Idea-Ology Kushgrip Scissors 5 inch
Ranger Heat It Craft Tool

Pozdrawiam serdecznie :)


Brak komentarzy: