6 lipca 2020

NIEZWYKŁE PUDEŁKO NA PREZENT - TUTORIAL


Cześć...
Dziś moja pora na kolejny tutorial. Przygotowałam dla Was piękne mediowe pudełko na drobny podarunek.Pudełeczko sama wykonałam z czarnego kartonu o fakturze w drobne paski. Na wierzchu obiłam gessem motyw z maski Dots & Dashes. Następnie wszystko wysuszyłam i pokryłam czarnym gessem. 
Kolejnym etapem była zawiązanie sznurka dookoła pudełeczka, który pozwoli zabezpieczyć pudełeczko przed otwieraniem i dodatkowo ozdobi je.
Następnie na małej kartce z kolekcji Graphic 45 Life's a Journey On The Go umieściłam spinacz z napisem MERCI i przymocowałam do wieczka za pomocą taśmy dwustronnej.
Gazę pomalowaną na czarno przykleiłam na kleju pod tekturką również pomalowaną na czarno, a na niej przymocowałam metalową Wieżę Eiffla. Następnie wszystko wywoskowałam złotym woskiem i pigmentem Ayeeda Shiny Powder Royal Gold Satin.

 Na koniec na kleju gdzieniegdzie przymocowałam mikrokulki oraz kaboszony.

Mam nadzieję, że Wam się spodobało...

Zapraszam na mój tutorial.

 


Użyte produkty:

https://craft4you.pl/pl/p/IT007-Maska-Dots-Dashes/3570https://craft4you.pl/pl/p/Gesso-Czarne-grunt-akrylowy-500ml/4438

https://craft4you.pl/pl/p/Ayeeda-Shiny-Powder-Royal-Gold-Satin/3387https://craft4you.pl/pl/p/BK024-Mikrokulki-metalizowane-Zlote/6656

https://craft4you.pl/pl/p/Klej-Aleenes-Original-Tacky-Glue-236ml/4653https://craft4you.pl/pl/p/DecoArt-Media-Gesso-Biale/6332

https://craft4you.pl/pl/p/Lifes-a-Journey-On-The-Go/6269

Serdecznie pozdrawiam
Ola2 komentarze:

artiza pisze...

cudne pudełko i fantastyczny tutorial.

Aleksandra Migut pisze...

Dziękuję bardzo 😘