14 lutego 2019

BLIŻEJ NATURY


Czy czujecie już wiosenną atmosferę? Dziś za moim oknem świecie jasno słońce i wyraźnie widać pierwsze symptomy wiosny. To sprawia, że czujemy pragnienie, aby być bliżej natury. Z wypadem za miasto trzeba jednak poczekać do weekendu. Aby skrócić sobie czas oczekiwania, sięgnęłam po kolekcję "Anthology" Kaisercraft, z której zrobiłam album. Zapraszam!

Kolekcja jest utrzymana w stonowanych kolorach, nawiązujących do natury: brązy, beże oraz złamane zielenie to jej dominujące kolory. Na kartach znajdziecie uniwersalne wzory, pasujące do bardzo różnych projektów. Motywy, pojawiające się zarówno na poszczególnych arkuszach, jak i wchodzących w skład kolekcji die-cutach, to głównie elementy przyrodnicze: ptaki, piórka, motyle - świetne zarówno do prac o charakterze podróżniczym, jak też do bardzo romantycznych projektów w stylu vintage.

Świetnym uzupełnieniem kolekcji są fakturowe, jednobarwne kartony - wykorzystałam je do zrobienia ramek pod zdjęcia. Do ozdobienie stron wykorzystałam kwiatki 49 and Market oraz odrobinę białej koronki. To wszystko wzbogaciłam różnego rodzaju mediami.
WYKORZYSTANE MATERIAŁY:

PAPIERY:
Anthology: Antiquity
Anthology: Cartography
Anthology: Ephermera
Anthology: Ornithology
Anthology: Plumology
Karton ze strukturą Toffee
Karton ze strukturą Vanilla

DODATKI:
Kwiaty Papierowe Garden Seed Aloe
Kwiaty Papierowe Vintage Potpourri Yellow

MEDIA:
Tusz Archival Potting Soil
Tusz Distress Brushed Corduroy
Tusz Distress Frayed Burlap
Ayeeda Shiny Powder Gold Pearl
Magical Shaker: Oktoberfest Orange
Medium Akrylowe Ciekłe
Ecoline 411 Burnt sienna

AKCESORIA:
Tim Holtz Stencil Gothic
Pędzle Taklon Brush Set
Bindownica Bind-It-All

Pozdrawiam serdecznie


Brak komentarzy: