7 czerwca 2018

NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO


Czerwiec jest zdecydowanie moim ulubionym miesiącem. Dni są długie, noce krótkie i ciepłe, a wokół bujnie rozkwitają kwiaty. W takich okolicznościach przyrody ma miejsce jeszcze jedno uszczęśliwiające mnie wydarzenie, którym jest zakończenie roku szkolnego. Wprawdzie od wielu lat nie chodzę już do szkoły, ale wizja dwumiesięcznej sielanki, w czasie której nie zachodzi potrzeba wyciągania nikogo siłą z łóżka, wprawia mnie w doskonały nastrój. W atmosferze radosnego oczekiwania na szybkie nadejście owego wydarzenia, powstały kartki na zakończenie roku szkolnego, do wykonania których wykorzystałam papiery z kolekcji "Documented" Kaisercraft.Kolekcja jest pełna elementów związanych z dokumentowaniem i archiwizacją materiałów, tak więc znajdziecie w niej motyw starych papierów,  liter, ołówków czy też miar. Takie elementy świetnie wzbogacą też prace, których tematem jest nauka w szkole.

Tła wykonanych przeze mnie kartek, zostały wzbogacone teksturami z mediów. Na początku nałożyłam trochę pasty strukturalnej korzystając z masek wchodzących w skład kolekcji "Documented": maska "Typography" oraz maska "Words". Następnie użyłam pudru Ayeeda Shiny "Pink Silver" zmieszanego z Texture Paste Transparent Gloss. Wykorzystałam także pudry do embossingu, którymi wykonałam efekt pisma maszynowego. Kilka chlapnięć Ecoline 100 White zakończyło pracę nad tłami.

Do ozdobienia kartek i przełamania ich nieco "archiwistycznego" stylu użyłam kwiatów 49 and Market. Ich nasycone kolory świetnie prezentują się na takiej monochromatycznej powierzchni. Wykorzystałam także die-cuty Kaisercraft z kolekcji "Keepsake", które świetnie się tu wpasowały.

WYKORZYSTANE MATERIAŁY:

PAPIERY:

Documented: Chalkboard
Documented: Desktop
Documented: Measurement
Documented: Pencils

MEDIA:

Texture Paste Transparent Gloss
Ecoline 100 White
Ayeeda Shiny Powder Pink Silver
Puder do embossigu Silver
Puder do embossingu White
Tusz Distress Clear do Embossingu

DODATKI:

Vintage Potpourri Cerise
Keepsake: Die-cut

INNE:

Maska Kaisercraft "Words"
Maska Kaisercraft "Typography"Kartki dla nauczycieli gotowe, teraz już tylko czekam na dzień rozpoczęcia wakacji!
Pozdrawiam serdecznie


Brak komentarzy: