18 stycznia 2020

BE JOYFUL


Jak zwykle przychodzę z inspiracją mixed mediową w której mieszam techniki i przeróżne media. Praca jest mocno warstwowana, zarówno tło jak i kompozycja wymagały kilku etapów pracy. Na drewnianej bazie w kształcie domku stworzyłam zimowy pejzażyk ze zdjęciem synka. Zapraszam!


Drewniany domek pokryłam kilkoma warstwami białego gessa i za pomocą pasty i maski wykonałam wzór. Kolor w tle kompozycji powstał po zmieszaniu czerwonej i brązowej farby, zależało mi na tym aby uzyskać odcień zbliżony do koloru kurtki ze zdjęcia. Kierując się tym samym kluczem dobrałam niektóre elementy kompozycji.
Kompozycja jest bardzo przestrzenna, składa się z wielu elementów metalowych, papierowych, akrylowych, a także naturalnych. Gałązki, gwiazdki z kory brzozy i szyszki nawiązują do pejzażu widocznego w tle zdjęcia.


WYKORZYSTANE MATERIAŁY:

MEDIA:
Lindy's Stamp Gang Starburst Frozen Jack Frost 
Ranger Distress Ink Reinker Tea Dye
Ranger Archival Ink Jet Black
Talens Ecoline White
Ranger Opaque Pigment Ink Pen

PAPIERY I DODATKI:

Tim Holtz Idea-ology Collage Paper


Ranger Heat It Craft Tool
Tim Holtz Idea-Ology Kushgrip Scissors 5 inch
Ranger Mini Ink Blending Tool
Ranger Mini Ink Blending Foam
Aleene's Original Tacky GluePozdrawiam serdecznie :)

2 komentarze:

Andrzej pisze...

Piękna praca. Ten po prawej stronie spinacz z napisem Memories to skąd masz? Udało mi się wyszukać tylko coś takiego https://sklep-ewa.pl/metalowa-ramka-51x24mm-memories-4.9_ste_m

dagmarakos.blogspot.com pisze...

Bardzo dziękuję :) klips jest Primy Marketing, o ten: https://mixedmediaplace.com/pl/art-daily/prima-art-daily-rusty%20clips