18 maja 2017

OZDOBY NA DZIECIĘCE PRZYJĘCIE W STYLU RETRO

Cześć,

Dzisiaj mam dla was porcję inspiracji pod hasłem przyjęcie dla dziecka. Przygotowałam dla was zestaw paru ozdób, które ozdobią każde przyjęcie.

Zapraszam!


Zazwyczaj dziecięce przyjęcia kojarzą się z kolorami albo typowo dziecięcymi barwami. Przygotowałam jednak coś odmiennego. Zestaw o zabarwieniu retro. Idealnie nadała się do tego kolekcja Blue Fern Studios Tranquility.


W zestawie jest banerek, który wykonałam z papieru Blissful. To on nadał kolorystykę oraz motyw całemu zestawowi. Tym razem nie kleiłam nic w technice 3D. Wszystko połączyłam ze sobą za pomocą taśmy Scor-tape 1/2 cala.


Z papieru Stillness wycięłam falbaniaste kółka, z których stworzyłam patyczki z życzeniem Sto Lat. Sam napis odbiłam tuszem Aged Mahogany. Kółko wokół niego odbiłam zaś tuszem Weathered Wood.


Do kompletu powstał koszyczek na cukierki, który wykonałam z papieru Contentment. Aby nadać mu charakter papieru przewodniego, odbiłam na nim gałązki i kwiatuszki za pomocą tuszy Aged Mahogany i Weathered Wood. Środki kwiatków podkreśliłam kropkami pereł w płynie w kolorze Pewter.Stworzyłam jeszcze otoczkę z papieru Hushed, w którą można wstawić pojemnik z np. słomkami. Na nim także odbiłam kwiatki i gałązki. Dodatkowo górny brzeg wykończyłam dziurkaczem Floral Vine, który pojawił się także w koszyczku.WYKORZYSTANE MATERIAŁY:

PAPIERY:
kolekcja Blue Fern Studios Tranquility
papier Blissful
papier Stillness
papier Contentment
papier Hushed

MEDIA:
tusz distress Weathered Wood
tusz distress Aged Mahogany
perły w płynie Pewter

NARZĘDZIA:
dziurkacz Martha Stewart Floral Vine

KLEJENIE:
taśma dwustronnie klejąca Scor-tape 1/2 cala


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zestaw ten powędruje to córeczki przyjaciółki na jej przyjęcie urodzinowe. Robicie tego typu ozdoby na imprezy?

POZDRAWIAM!


- - - - - - Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

Monia - Monika Jakubowska pisze...

Bajeczny zestaw na przyjęcie :)