6 maja 2017

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOKINGU... CZII

Witamy serdecznie!!!

Dzisiaj wszyscy miłośnicy scrapbookingu świętują! Więc my też!!

Z tej okazji nasze projektantki przygotowały dla Was wyjątkowe inspiracje!

Zapraszamy!!!

Na kolejną inspirację zaprasza Was:


Sklep Craft4You.pl przygotował dla swoich klientów, którzy lubią markę Kaisercraft coś specjalnego.

Każdy klient, który w swoim zamówieniu będzie miał przynajmniej 5 papierów Kaisercraft z regularnej oferty (nie z wyprzedaży) otrzyma jako gratis papiery z kolekcji Kaisercraft Hey Birdie (do wyczerpania zapasów).

A jaka to jest fajna kolekcja będzie dziś można zobaczyć u nas na blogu. Właśnie z tej kolekcji nasze Projektantki stworzyły swoje inspiracje na Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
W kolejnej inspiracji, tym razem Ania, przygotowała tradycyjną pracę scrapową :) - LO.

Tak Ania pisze o swojej pracy: "Tegoroczny Dzień Scrapbookingu to dla mnie podróż sentymentalna. Kolekcja Hey Birdie przypomina mi kolekcje jakie królowały na sklepowych półkach w czasach gdy zaczynałam scrapować. Dlatego pracę z niej utrzymałam w stylu jaki wówczas bardzo często się pojawiał. Warstwowanie, wycinanie elementów z papierów, pojedyncze kwiatki, guziki, ćwieki i tylko lekkie cieniowanie plus parę pereł w płynie. Ten styl wciąż idealnie pasuje do dziecięcych prac."


- - - - - - Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

hortensja pisze...


LO w pięknym stylu :) Myślę , że niejednej z nas przypomina własne dzieciństwo , te drzewa i ,, łażenie " po nich kiedy było się dzieckiem , ach ..... :)))
Pozdrawiam - Alicja M.