4 lipca 2013

Wyzwanie#27 wg Ani


Sezon truskawkowy dobiega końcu. Ale już pojawiły się kolejne owoce - jagody, wiśnie i agrest. To idealny czas na wyzwanie owocowe, które właśnie trwa w Craft4You. To też czas robienia przetworów, co też uwielbiam. Ciągle szukam nowych połączeń smaków owoców, warzyw i przypraw. Co roku do mojej spiżarni trafiają nowe kompozycję. Dlatego, aby nie zaginęły mi gdzieś w czeluściach domu, przy okazji wyzwania owocowego zrobiłam przepiśnik na przetwory.


Przepiśnik wykonałam na papierach Pink Paislee Hope Chest.  Okładkę obłożyłam papierami Heirlooms i Documents. Kawałek papieru Keepsakes, który podłożyłam pod słoik, obramowałam borderem wyciętym dziurkaczem Doily Lace z papieru Records. W rogach papieru Keepsake wpięłam ćwieki w kolorze brązu.


Słoiczek ozdobiłam stemplowanymi truskawkami. Użyłam do ich odbicia tuszy Aged Mahogany i Peeled Paint, dzięki czemu idealnie dopasowały się do lekko postarzonego charakteru papierów. Sam słoiczek na koniec pocieniowałam tuszem Antique Lien. Pokrywkę słoika obłożyłam kawałkiem lnu, na którym odbiłam wzór pepitki.


W dolnej części notesu przykleiłam przepiękny border z zestawu naklejek Sweet Nothings. Wzór tego bordera znajdziecie także na stemplu. Koronkę borderu podkreśliłam perełkami w płynie w kolorze Platinum. Wszystko zwieńczyłam tekturowym ornamentem z wpiętym w niego błękitnym ćwiekiem Kaisercraft.

Pozdrawiam,

- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu


Brak komentarzy: