9 lipca 2013

Ślubny vintage

Witam wszystkich zaglądających dzisiaj na bloga Craft4You :-)

Sezon ślubny w pełni, pokażę więc dziś kolejną wersję moich wywijanych kartek - tym razem w klimacie vintage. Prawdę mówiąc, to papiery zdecydowały o stylistyce całości - bo czyż kolekcja Hope Chest firmy Pink Paislee nie jest wprost idealna do prac w tym klimacie?


Ta forma kartki daje możliwość zaprezentowania obu stron papieru - idealna dla mnie, bo bardzo często nie mogę się zdecydować, który piękny wzór wykorzystać ;-) Bazę i front kartki tworzy arkusz Heirlooms, a jej środkową warstwę papier Keepsakes. One to nadały przewodni motyw kolorystyczny całości - ecru i delikatną miętę. Dodałam do tego jeszcze odrobinę złota przy pomocy Perfect Pearls Bisque i mgiełki Perfect Pearls Heirloom Gold - mój ulubiony odcień starego, dość błyszczącego złota, idealnego do prac retro. Mgiełką pokryłam skrzydła motyli z dziurkacza Monarch Butterfly...


...oraz gniecioną wstążeczkę, na którą po spryskaniu naniosłam jeszcze dodatkowe kropelki skoncentrowanego pigmentu bezpośrednio pędzelkiem. Koronka oryginalnie była jasna, potuszowałam więc ją tuszem Bundled Sage, a następnie rozprowadziłam kolor mgiełką Perfect Pearls Mint:

Na kompozycję kwiatową złożyły się róże z zestawów Angelica Rose Bonnie, tych i tych mini różyczek oraz kwiat z zestawu Divine Multiflowers, do tego dodałam zawijasy z tej samej kolekcji. Końcowym akcentem jest opalizujący na zielono brokat Stickles Icicle.
Nie obeszło się oczywiście bez postarzenia brzegów:


 Mam nadzieję, że kartka spodoba się Nowożeńcom, a Wam życzę dużo słońca!

do zobaczenia!
 - - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

3 komentarze:

Scrap Man pisze...

Jest rewelacyjna! Idealna na ślub.
Pozdrawiam

Asio pisze...

Przepiękna!!!

GosiaMachynia pisze...

Kartka jest cudowna, kompozycja kwiatowa, kolory wszystko jest perfekcyjne !!