21 maja 2013

Wyzwanie # 24 - interpretacja Oliwiaen

Witam na blogu Craft4You i zapraszam na moją interpretację naszego najnowszego wyzwania :-)


Właściwie większość moich prac jest związana z dziećmi, dlatego z wielką przyjemnością przygotowałam dziecięcą ramkę dla swoich chłopaków - dla nich i o nich :-)


Bazą jest tania, plastikowa ramka ze sklepu z chińszczyzną - choć wykonana nad podziw starannie i zachowująca kąty proste ;-)) nie mogła przecież taka pozostać! Najpierw okleiłam boki taśmą w nuty z zestawu Symphony:


...a potem zabrałam się za ozdabianie. Dwa okienka wypełniłam zdjęciami, a dwa pozostałe kawałkami arkusza Word Smith z kolekcji Romance Novel Primy. A potem dodałam całe mnóstwo dodatków: naklejki Vintage Finds #1, które utworzyły tytuł i journaling:
...garść kwiatów Primy: z tego i tego zestawu oraz te i te mini różyczki. Ozdobny uchwyt suwaka stanowi część tytułu:

 
Jest tu też pełna gama dodatków Tima Holtza. Znajdziecie m.in. trybiki, tarczę zegara ze wskazówkami, ozdobny narożnik, żaróweczkę, fiolkę i stalówkę z napisem "Memoirs". Większość elementów metalowych zabarwiłam farbami akrylowymi Peeled Paint i Black Soot, a następnie przetarłam papierem ściernym, by wydobyć detale. Pod zegarem znajduje się pokryty farbą pękającą zawijas, a tu i ówdzie zwisa kuleczkowy łańcuszek.


Serdecznie zapraszam do udziału w wyzwaniu, warto zawalczyć o nagrodę :-)


do zobaczenia!


- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

magda pisze...

To jest przepiękne! Lecę do sklepu po te śliczności - zupełnie serio. Niestety, wpadłam jak śliwka :P Pozdrawiam :))