28 maja 2013

Niekoniecznie dla krawcowej

Witam Was serdecznie na blogu Craft4You w ostatni majowy wtorek :-)


Na dzisiaj mam do pokazania notes, niekoniecznie dla krawcowych - choć stylistyka na to wskazuje :-)


Do jego wykonania zainspirował mnie papier Seams z kolekcji Lucille Basic Grey, ze wzorem jak krawiecki wykrój (cała kolekcja zresztą do krawiectwa nawiązuje). Postanowiłam użyć go jako bazy na okładki, dobierając do niego arkusz Pin It i wzór miarki z arkusza Engraver Calligraphy. Etykieta tytułowa powstała z naklejek z zestawów Lucille Titles i Engraver, zrobiłam też tematyczne ćwieki, przyklejając do metalowej bazy zwykłe guziki. Idealnie pasuje też ćwiek z manekinem z jednej z wcześniejszych kolekcji Bo Bunny, który przytrzymuje gumkę spinającą notes.


"Krawieckim" akcentem jest też tekturowy manekin potuszowany na brzegach tuszem Vintage Photo, oraz prawdziwe maszynowe przeszycia :-)


Wewnętrzne okładki zdobi papier Ephemera z kolekcji Glitz Yours Truly, oraz elementy ozdobne wycięte z arkusza Lucille Shift i stemple z zestawu Haberdashery Tima Holtza (teraz w promocji!):Z tyłu gumkę mocują ćwieki-guziczki, które były kiedyś dostępne w naszym sklepie:


Myślę, że taki stylizowany notes przyda się każdej twórczej osobie, nie tylko krawcowej - pomieści sporo kreatywnych pomysłów :-)


do zobaczenia!- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: