7 maja 2011

INTER-National Scrapbooking Day

Dziś NASZE Święto!

Zakręconych maniaczek papierów, stempli, tuszy, kwiatków, tasiemek, guziczków, tekturowych cudeniek.
Tych, które kochają wycinanie, przyklejanie, chodzą w ubraniach pobrudzonych brokatem, klejem czy tuszem.
Tych, które na nowe kolekcje czekają z utęsknieniem tygodniami marząc co stworzą a potem nie mogą się przemóc, żeby pociąć papiery "..bo są takie piękne.."

Nas Wszystkich!

Jestem szczęśliwa, że dawno temu przez przypadek zetknęłam się z pojęciem Scrapbooking. Dzięki temu wyzwoliłam swoja potrzebę tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych nie mając absolutnie umiejętności manualnych. Chociaż mówiąc pięknych w moim przypadku to nadużycie ;) Dla mnie osobiście Scrapbooking to najlepsza terapia na smutne chwile, których przecież nikomu los nie oszczędza, najpiękniejszy sposób zatrzymania i oprawienia w ramy najważniejszych chwil życia. I to wielokrotnego! Bo z czasem moje spojrzenie i odczucia się zmieniają. No i pojawiają się nowe możliwości :)

Chciałabym Wam wszystkim życzyć w dniu Naszego Święta, aby nożyczki były dla nas jeszcze długo łaskawe, a wspaniałe pomysły nie opuszczały nas nigdy!

W związku z National Scrapbooking Day mamy w Craft4You kilka niespodzianek!!

Do każdego zamówienia* złożonego 7 i 8 maja 2011 dodajemy opakowanie dużych bradsów** firmy Prima Marketing!
Do każdej wysyłki zamówień złożonych 7 i 8 maja 2011 dodajemy Gwiazdkę z Kryształkami*** firmy Prima Marketing!

Czy to już koniec?
O nie! Nie byłybyśmy sobą, gdyby to był koniec niespodzianek :)
Proponujemy zabawę promocyjną
Weź 2 a 3 za 50%****

Czyli jeżeli kupiłaś 2 produkty z danej kategorii (tusze, zestawy papieru, pudry do embossingu, kwiatki, farby, guziki, bradsy, stemple, itd) to dorzuć trzeci, a Craft4You udzieli na niego 50% upustu!! Nie muszą to byc produkty jednego producenta, ważne, aby były z jednej kategorii :)

Aby wziąć udział w zabawie "Weź 2 a 3 za 50%" należy w notatkach (komentarzach) do zamówienia zadeklarować swoją chęć wzięcia udziału w zabawie (wystarczy napisać hasło "Weź 2 a 3 za 50%" lub opisać to w dłuższy sposób)


Ha!
I do końca maja 2011 jest aktywny upust 10% dla wszystkich zamówień powyżej 250PLN


W razie pytań proszę o kontakt na asia@craft4you.pl

Asia {Leeya}*Przypominamy, że można łączyć do 3 zamówień do jednej wysyłki wybierając opcję "przesyłka łączona - 0PLN a w komentarzach do zamówienia wpisując numer zamówienia z którym dane zamówienie ma być wysłane
**Ilość ograniczona - 60 opakowań
***Ilość ograniczona - 25 sztuk
****W zabawie nie biorą udziału materiały z wyprzedaży. Rabat naliczany jest ręcznie o czym klient będzie poinformowany drogą mailową (prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość). Rabat udzielany będzie na najtańszy produkt.

Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: