30 października 2016

WEEKENDOWE INSPIRACJE - KAISERCRAFT i GOŚĆ SPECJALNY - DZIEŃ II

Witamy Was bardzo serdecznie!

Zapraszamy dziś na drugi dzień inspiracji z marką Kaisercraft od naszego wyjątkowego gościa.

W dalszym ciągu będziemy Was inspirować jesiennie i konkursowo :).

Zapraszamy serdecznie!
W ten drugi dzień specjalnego weekendu z marką KAISERCRAFT, chcemy Wam pokazać kolejny album wykonany przez naszego wyjątkowego gościa z innej kolekcji KAISERCRAFT.Również dzisiaj jesiennie i z Kaisercraftem inspirować Was będzie zaprzyjaźniona z naszym sklepem znana wszystkim:Przypomnijmy, za co Karola lubi KAISERCRAFT? 
To przede wszystkim fakt, że małe bloczki papierów Kaisercraft są idealne do tworzenia albumów. W zestawie są aż 34 arkusze papieru, w tym ozdobne, foliowane lub złocone i dodatkowo aż 4 arkusze die-cutsów, które wspaniale ułatwiają zdobienie albumów. Same wzory zawierają w sobie sporo elementów idealnych do precyzyjnego wycięcia i potraktowania jako papierowe dodatki, kolejne warstwy, szczególnie wzory z serwetkami, kwiatami i sentencjami. Grubość papierów pozwala na dokładne, precyzyjne i bezproblemowe oklejanie tektury introligatorskiej, która - w moim przypadku - bardzo często jest bazą albumu.

Na potwierdzenie mamy dla Was kolejną inspirację od Karoli:

ALBUM "10 TAGÓW W PUDEŁKU"

Album tagowy w wersji jesienno - boho powstał z kolekcji KAISERCRAFT: Boho Dreams w wersji zestawu papierów 6,5x6,5cala. Znajdziecie tam mnóstwo rewelacyjnych elementów, które można wykorzystać do ozdobienia takiego albumu.

Prezentowany dzisiaj album, to album w nietypowej formie. W dekoracyjnym pudełku znajdziecie 10 dwustronnie ozdobionych tagów. Na kazdym tagu jest miesce na cytat, zdjęcie czy wspomnienia. Taki album będzie piękną pamiątką lub niebanalnym prezentem. dodatkowym atutem albumu jest możliwość wykorzystania tagów oddzielnie :).
Znajdziecie tutaj mnóstwo detali, warstw, mediów. Po prostu małe cudo :).Właśnie taki mini album można było wykonać na warsztatach z Karolą w siedzibie naszego sklepu we wrześniu. Pracownia i sklep Craft4You to perfekcyjna organizacja i rewelacyjne miejsce warsztatowe.

Kilka migawek z pracy kursantek nad warsztatowym albumem:- - - - - - - - - - - - - - - - - 
DZISIAJ ZAPRASZAMY NA KOLEJNY DZIEŃ Z KONKURSEM Z MARKĄ KAISERCRAFT :)

* My lubimy markę KAISERCRAFT, a Wy? Jesteśmy ciekawi Waszych doświadczeń i opinii o tej marce. 

Napiszcie nam w komentarzach pod dzisiejszym postem za co lubicie KAISERCRAFTA, a najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy. 

Z komentarzy pod każdym postem (wczorajszym i dzisiejszym) wybierzemy po jednej osobie, do której trafi mały bloczek (6,5x6,5cala) papierów marki KAISERCRAFT.

*** dodając komentarz konkursowy pod postem wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska lub nicku z linkiem do bloga w przypadku wygranej:
"Wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych zawartych w komentarzu pod postem konkursu z marką Kaisercraft, organizowanym przez sklep Craft4You.pl, prowadzony przez JOD Joanna Dudko-Wojtyńska, ul. Czubińskiego 9 lokal U9, 80-215 Gdańsk. Wiem, że przysługuje mi prawo wglądu i poprawiania danych."

Czekamy na Wasze kreatywne komentarze :)!

Wyniki konkursu ogłosimy w poniedziałek 31.X. w godzinach popołudniowych :).- - - - - - Sklep z materiałami do scrapbookingu

3 komentarze:

Edyta Z-Ł pisze...

Do tej marki i do fotmatu 15x15 przekonała mnie koleżaka. Dawniej wolałam kupować papiery w formacie 30x30 bo wydawało mi się, że są bardziej uniwersalne. Można z nich zrobić LO albo album o dowolnym rozmiarze. Ostatnio bardzo mi się spodobały albumy małe ale z dużą ilością schowków. I do nich właśnie małe papiery kaiserkraft są idealne. Dzieki temu, że w bloczku są die-cutsy można właściwie z jednego bloczki stworzyć gotową pracę.

Wioleta Sledz pisze...

Uwielbiam papiery Kaisercraft od pierwszego z nimi spotkania. Cenię je przede wszystkim za wspaniałe, przemyślane i spójne wzornictwo, które pozwala zrealizować właściwie każdy pomysł. Wiele kolekcji jest tak pięknych, że aż żal ciąć. Polecam wszystkim, te papieru zachwycą nawet najbardziej wybredną scraperkę.

Beata oln pisze...

Co dusza zapragnie a wymyśli głowa
to dopiero sukcesu połowa...
Na każdą porę roku i na każdy temat
Kaisercraft da ci przydasiów arsenał!
Potrzebujesz czy nie, one są i tak "must have"!!!
Papiery i pady, dodatki, naklejki...
tyle radości dla każdej scraperki!
"Paradiso" - na hiszpańskie wakacje
"Fiesta" na hawajskie atrakcje
"Into the wild" - na afrykańskie safari
a "Sail away" gdy wiatr w żagle walił
"See breeze" -na nadbałtyckie plaże
i "Just landed" - na samolotowe wojaże
"2 cool 4 school" na szkolne nagrody
a "Little one" na pierwsze przygody
"Christmas wishes" na świąteczne życzenia
a "Frosted" na... o białych świętach marzenia

Kolekcji tak wiele,że każdy znajdzie coś dla siebie
a z produktami Kaisercraft scrapuje się jak w niebie!