21 października 2013

WYZWANIE #35


Witam serdecznie wszystkich w gościnnych progach Craft4You!!!

Rozpoczynamy trzydzieste piąte  wyzwanie:

"Dwie twarze jesieni
soczysta i przymglona 
...Dowolna interpretacja, w stylu, formy...

Format pracy : dowolny.

Wytyczne:   Dziś mamy dla Was jesienne wyzwanie. Zainspirujcie się zdjęciem poniżej i pokażcie Nam jak widzicie jesień. :)Mamy kilka ZASAD udziału w Naszych WYZWANIACH:

ROZPOCZĘCIE wyzwania - PONIEDZIAŁEK - 21.X
ZAKOŃCZENIE wyzwania - PIĄTEK - 1.XI- do północy
OGŁOSZENIE wyników -  NIEDZIELA - 3.XI.

ZASADY:
1. Na wyzwanie można zgłosić JEDNĄ NOWĄ pracę, przygotowaną specjalnie na wyzwanie. Można ją zgłaszać również na inne wyzwania.
2.W pracy należy zastosować MINIMUM JEDNEGO produktu zakupiony w Craft4You.
3. Publikując pracę na wyzwanie - należy poinformować, że bierze ona udział w naszym WYZWANIU (podając link do wyzwania na blogu C4Y, w którym bierze udział) oraz podać link do użytego PRODUKTU/ów ze sklepu Craft4You.
4. Prace zgłaszamy na wyzwanie za pomocą narzędzia inlinkz, zamieszczonego pod każdym wyzwaniem. Należy tutaj podać LINK bezpośrednio do POSTA z pracą!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Dla osób biorących udział w WYZWANIU przewidzieliśmy NAGRODY:

NAGRODA GŁÓWNA - spośród zgłoszonych prac zostanie wylosowany BON o wartości 50zł na zakupy w sklepie Craft4You.


TOP 2 - DWIE prace wybrane przez Nasz Zespół Projektantek zostaną zaprezentowane na blogu oraz uhonorowane banerkiem (do umieszczenia na blogu) i niespodziankami ze sklepu :).


SERDECZNIE ZAPRASZAM DO NASZEJ ZABAWY!;).

Jesień to piękna pora roku pod warunkiem, że pogoda Nam sprzyja. A tak czasami jest :). Właśnie na taki cudny dzień trafiłam kilka lat temu w przecudne miejsce. Uwierzycie że tak turkusowa woda istnieje i to niedaleko Kielc w miejscowości Wiśniówka. Naprawdę nic nie robiłam ze zdjęciem ta woda ma tak wspaniały kolor a na tle jesiennych liści błyszczy niesamowicie. Postanowiłam uwiecznić moją jesień na LO.


Mój piękny zakątek wyłania się wśród zamglonych otchłani. Tutaj z pomocą przyszła mi kolekcja FabScrap - Rustic.  Cudnie szara delikatna i pełna kwiatów. Bazę LO stanowi - Rustic Dreams.
 Przyozdobiłam go chmurkami wymalowanymi - Gesso Białe.
Niesamowity owad został wycięty z Rustic Fly oraz delikatnie pomaziany Medium pękające Crackle Accents. I tu mała uwaga pamiętajcie że stosując to medium należy się liczyć ze zmiana kolory elementu na który je stosujemy. U mnie owad troszkę zbrązowił się i dał fajny efekt. Wycięte kwiatuszki także pochodzą z Rustic Fly oraz także je pomaziałam medium.


Kwiaty - Canterbury Roses Charcoal, które długo przeleżały w pudełeczku ich czarno szara barwa nie bardzo pasowała mi do niczego. Tak coś czasami jest że podoba mi się strasznie i muszę je mieć a później nie bardzo wiem do czego je użyć. Odczekały i wkomponowały mi się idealnie w zaglone klimaty. Wycięte kwiatuszki także pochodzą z Rustic Fly oraz także je pomaziałam medium. 


 By dodać trochę dostojości wykorzystałam malusie klejnociki - Engraver: Swirl


 Uwielbiam Dratwę Kremową więc i tu jej nie mogło zabraknąć. Pieczołowicie nawinęłam ją na patyczek od kawy i miałam gotowy element ozdobny. Tu i ówdzie postawiłam kropkę z Medium szkliwiące Glossy Accents imitując krople rosy. 


 I jeszcze raz widok w przybliżeniu na wyłaniający się z obłoków, mgieł i kwiatów krajobraz. :)

 
Ja serdecznie zapraszam na następne Nasze inspiracje. A już wkrótce zobaczycie jak widzą jesień koleżanki z DT. Oj bardzo jestem ciekawa, a znając je przygotują niesamowite inspiracje.
Myślę że i Wasze nieraz Nas mile zaskoczą. Serdecznie zapraszam do udziału w wyzwaniu :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 


P.S. Jakiekolwiek pytania odnośnie naszych wyzwań prosimy kierować na adres: c4y.wyzwania@gmail.com.

- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


2 komentarze:

Lilka pisze...

Świetne prace :O)

Oliwiaen pisze...

Cudny LO, ogromnie mi się podoba! :)