29 października 2013

Radość Świąt

Witajcie wtorkowo!

Za kartki świąteczne jeszcze się nie zabieram, ale pomyślałam, że zanim będę robić nowe świąteczne fotki, to dobrze byłoby jakoś oprawić te zeszłoroczne ;-) A trafiła mi się fajna świąteczna sesja (wbrew pozorom, dzieci nie zawsze chcą pozować albo wręcz uciekają na dźwięk migawki ;-)) - moi chłopcy zapragnęli anielskich skrzydeł i po powrocie do domu sami zaproponowali serię zdjęć. I oto przyszła pora, by je zebrać w mały albumik:
W albumie zebrałam papiery z zestawu Merriment Tima Holtza oraz arkusze Music i Red Damask z kolekcji Christmas Cottage Teresy Collins. Wśród dodatków znajdziecie naklejki i arkusze Word Labels i Bingo z kolekcji Vintage Finds Teresy Collins, naklejki Teeny Alphas od Glitz, kwiatuszki Primy , dwukolorowy sznureczek Ladybug, brokat Gold i wykrojniki Frostyville Border oraz Frostyville Wreath.
Macie ochotę zajrzeć do środka? :-)

Myślę, że to dobra rozgrzewka przed świątecznym kartkowaniem - polecam :-)

do zobaczenia- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

6 komentarzy:

Unknown pisze...

Bardzo inspirująca rozgrzewka. =)

Karola Czajkowska pisze...

oh uwielbiam ten album! Genialny jest :D

iluszka pisze...

Genialny!!!

mosia pisze...

piękny!!!

Malinowo pisze...

zatkało mnie! ani trochę nie myślałam o świętach jeszcze, ale inspiracja niesamowita. :-)

GosiaMachynia pisze...

Cudowny, piękny, magiczny ... w cudownych kolorach i kompozycji. Do tego piękne zdjęcia. Gratulacje dla chłopców bo pozowali czadowo :) Aż zazdroszczę takiej sesji :)) i takiej pamiątki !!!!