25 czerwca 2013

Żegnaj szkoło... (!! :-))

Witam wszystkich na blogu Craft4You w ostatni wtorek czerwca :-)

W tym tygodniu inspirujemy Was pożegnalnie... na szczęście pożegnanie to nie jest zbyt smutne, bo kończy się rok wytężonej pracy w szkołach, a już za rogiem czekają dwa miesiące swobody! To czas dobry nie tylko na podziękowania dla nauczycieli, ale i podsumowanie minionego roku. U nas niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem był szkoły początek :-) Tak więc, na koniec roku szkolnego, LO ze zdjęciem z uczniowskiego ślubowania:


Najczęściej główna inspiracja moich LO pochodzi od zdjęć - to one decydują o charakterze i kolorystyce. Tym razem jednak wena nadeszła od arkusza Parlor z kolekcji Serenade Basic Grey - po bliższym przyjrzeniu się stwierdziłam, że wydrukowany na nim kolaż zawiera arkusze z mapą, nutami, cyferkami, urywkiem z elementarza - wprost idealny na tło LO szkolnego! :-) Wycięłam więc te elementy i ułożyłam z nich warstwową kompozycję pod zdjęcie, które, by pasowało do klimatu, wydrukowałam w sepii. Równowagi w poziomie dodają "linijki" wycięte z arkusza Cartouche. Delikatne zaś tło całości to arkusz Peacock. Dodatkowo ozdobiłam go stemplami Distressed Textures Bo Bunny i tekstowym z kolekcji Engraver Primy.


Tytuł wykleiłam literkami z zestawów alfabetów Primy, z kolekcji Engraver i Lifetime. IDealnym dodatkiem jest też stalówka z zestawu Pen Nibs z napisem "Memoirs":


Z drugiej strony zdjęcia umieściłam wyciętą wykrojnikiem rozetkę, której środek zdobi piękny ćwiek z zestawu Tell Your Story Teresy Collins. Journaling umieściłam na bileciku z zestawu Ephemera do kolekcji Hope Chest Pink Paislee. Znalazło się też miejsce na bilecik z napisem "Soar" z zestawu Adage Tickets:


Delikatny charakter vintage całości podkreślają też wybrane kwiatuszki z zestawu Divine Multiflowers Primy:


Mam nadzieję, że dla mojego pierwszaka koniec roku szkolengo okaże się równie udany jak jego początek - czego i Waszym pociechom życzę :-)

do zobaczenia w wakacje! :-)

- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

IWA pisze...

Uwielbiam Twoje scrapy!