4 czerwca 2013

Wyzwanie # 25 - interpretacja Oliwiaen

Witam w pierwszy wtorek czerwca - niestety, bardzo deszczowy.

Ale w taki dzień można bez wyrzutów sumienia posiedzieć przed komputerem i obejrzeć inspirację, którą przygotowałam dla Was na kolejne wyzwanie Craft4You:


Do wykonania kartki-taga zainspirował mnie wierszyk, który mój synek recytował na spotkaniu szkolnym z okazji Dnia Mamy i Taty - była w nim mowa o życzeniach przemiany tatusiowego samochodu z fiacika w mercedesa :-) Stąd też pomysł, by auto uczynić głównym motywem dekoracyjnym:


Baza taga powstała ze skrawków różnych papierów, które mi zostały po wcześniejszych pracach: Bricks i Distressed z kolekcji Base Coat Kaisercraft, Pennants z kolekcji Tell Your Story Teresy Collins i papieru z jednej z wcześniejszych kolekcji BoBunny, a tarczę zegara wycięłam z arkusza Calligraphy z Primowej kolekcji Engraver. Brak kwiatów widać :-) , a drugim obowiązkowym, metalowym akcentem w pracy są metalowe podkładki i wskazówki od Tima Holtza:


Tekturowe zębatki potuszowałam tuszami Distress Rusty Hinge i Walnut Stain, a następnie pokryłam medium Crackle Accents. Napis zrobiłam z czerwonych naklejek Glitz z kolekcji Yours Truly (polecam! naprawdę mnóstwo literek, nawet "Z" :-))


Poszczególne warstwy podkleiłam na taśmie 3D, dla efektu przestrzenności:


 Mam nadzieję, że kartka spodoba się nie tylko Wam, ale i tatusiowi ;-)


do zobaczenia!

- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: