12 lipca 2012

Paryskie ATC

Cześć :)

 Ulubionych miejsc mam bardzo dużo. Są w śród nich zarówno części domu, konkretne miejscowości czy abstrakcyjne miejsca, które można spotkać w różnych rejonach. Pokażę wam jednak miejsce, które lubię i mam nadzieję odwiedzić. Nie będę oryginalna, jest to Paryż. Dlatego przygotowałam paryskie ATC, które mam nadzieję, znajdzie się kiedyś w albumiku z wycieczki do Paryża.

ATC wykonałam na papierach z kolekcji Poetry, która jest częścią książeczki Sunday Picnic&Poetry. Symbolem Paryża oczywiście jest wieża Eiffla, odbita za pomocą stempla z zestawu Bonjour. Nie wiem jaką rolę spełni ATC w albumie, ale wykonałam je mocno wypukłe dzięki zastosowaniu taśmy piankowej.


Nie chciałam przesądzać już teraz, jaki będzie albumik. Dlatego moje ATC jest skromne. Znalazło się jednak na nim miejsce dla cudownych guzików Basic Gray. Są doskonale wykonane, błyszczące i mają przepiękne kolory.


Paryż to miasto miłości. W związku z tym na moim ATC znalazło się tekturowe serduszko, które pomalowałam farbką Debber Peach Bellini i pokryłam Glossy Accenst.


Aby wykończyć pracę, naniosłam kropki Glossy Accenst i kropki perełek w płynie.


 Pozdrawiam,

- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

GosiaMachynia pisze...

Skromnie a zarazem delikatnie i gustownie. Podoba mi się !!!