10 lipca 2012

Moje ulubione miejsce

Witajcie wtorkowo!
Mam nadzieję, że wakacyjny czas spędzacie miło i przyjemnie w Waszych ulubionych miejscach :-)

Jako, że w tym tygodniu w Craft4You odwiedzamy nasze ulubione miejsca, pozwólcie, że i ja Was zaproszę do mojego :-) A co to za miejsce? Nietrudno się domyślić :-)


Tak, tak, to mój scraproom :-) Lubię podróżować, odwiedzać rodzinę i znajomych i przez to ulubionych zakątków mam kilka, ale tak naprawdę większą część roku spędzam w domu. I jestem wielką szczęściarą, że w moim domu znalazł się kącik tylko dla mnie! Nie miałam więc wątpliwości, jakie miejsce pokazać w tym tygodniu :-)
Do oprawy mojego królestwa wykorzystałam papiery Simply Stories z kolekcji Documented - piękne wzory vintage w moich ulubionych brązach :-) Bazą LO jest papier Noteworthy, który od razu ma gotowe miejsce na tytuł :-) który powstał z połączenia naklejek Charlotte Dream i tekturowego serduszka pokrytego warstwą farby akrylowej Salmon i brokatu Cotton Candy:


Nie mogło się obyć bez kwiatów: tu piękny welurowy z zestawu Mocha Brown Petaloo i dwa z zestawu E-line, dopasowane do kolorystyki przy pomocy mgiełki Heirloom Gold (moja ulubiona, piękne stare złoto, mocno metaliczna!)


Tekturowego zawijasu nie kolorowałam,tylko lekko potuszowałam i dodałam kropeczki z perełek w płynie w kolorach Dark Chocolate i Copper Pearl. Pod nim umieściłam serwetkę wyciętą wykrojnikiem z arkusza Memories:


Wspominałam już kiedyś, że lubię wykorzystywać elementy z paska opisowego papierów - tutaj też nad zdjęciem umieściłam ozdobny tag z nazwą kolekcji :-) Na koniec dodałam kilka spękań przy pomocy stempla z zestawu Joyful Song Tima Holtza:


Gdybyście mieli ochotę bliżej poznać moje ulubione miejsce, zapraszam tutaj :-)

A teraz już żegnam się - do zobaczenia!


- - -  BANER-C4Y-002-smallSklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

Dwie lewe rączki pisze...

Oj chciałabym mieć do dyspozycji cały pokój... Niestety mam tylko stół w dużym pokoju, który codziennie muszę opróżniać :( zazdroszczę...

GosiaMachynia pisze...

Podoba mi się ten scrap :))