11 stycznia 2011

Kartki dla babci i dziadka

 Jak Wam mija wtorek?
Mam nadzieję, że miło, i choć trochę słonecznie :-))

Ja zabrałam się dzisiaj za kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka - chciałam, żeby były takie troszkę romantyczne i nostalgiczne, dlatego sięgnęłam po papiery z kolekcji Tajemniczy Ogród i Kapuśniaczek.

Na kartce dla babci wykorzystałam arkusz z kwiatami, z którego wycięłam fiołki w doniczce, a następnie dodałam im trochę blasku i koloru przy pomocy brokatów Distress Stickles Milled Lavender i błyszczący Diamond. Kolor fioletowy pięknie podkreśla papier w kropeczki i tag.

 
 


Natomiast kartka dla dziadka prezentuje rycinę ptaszka i piękny, damaskowy wzór arkusza bazowego. Tutaj też przydał się brokat dla podkreślenia fragmentów:

 
 


Na obu kartkach wykorzystałam również stempelki Prima Marketing Nameplates, którymi zrobiłam ornamenty (tuszując tylko fragment stempla).

A Wy planujecie obdarować Wasze babcie i Dziadków własnoręcznie zrobionymi kartkami? Zostało jeszcze kilka dni, więc możecie uzupełnić zapasy produktów potrzebnych do zrobienia kartek w magazynie Craft4You, gdzie właśnie trwa wielka wyprzedaż :-))


pozdrawiam!
Oliwiaen  Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

Agnieszka T-W pisze...

sympatyczna kartka:)