4 stycznia 2011

Kolorowe mgiełki

Witam serdecznie w pierwszy wtorek w nowym roku :-))
Mam nadzieję, że ten rok będzie pełen nowych wyzwań, inspiracji i kreatywnych działań, czego i Wam, i sobie życzę :-))

Na dzisiaj przygotowałam LO z jednym z moich ulubionych wspólnych zdjęć moich synków, w nieco nie-moim stylu - a to dlatego, że postanowiłam wrócić do cudnych papierów Pink Paislee z kolekcji Parisian Anthology. Arkusz Beautiful Butterfly jest szczególnie zachwycający i wszechstronny, bo zawiera wszystkie ulubione przez scrapperki motywy: motyl, zawijasy, nuty, ręczne pismo i tabelki :-)) Łatwo więc dopasować projekt do własnych potrzeb, podkreślając konkretny element.
Ja nie mogłam się zdecydować, więc w zasadzie podkreśliłam wszystkie motywy :-)

 Tym razem użyłam mgiełek Glimmer Mist, które oprócz koloru dają również śliczny perłowy połysk, co dodatkowo wzmacnia blask foliowanych fragmentów papieru.
Zastosowane kolory to: Blue z zestawu Heidi's Favorites, Meadow Green z zestawu Garden Bouqet oraz Chalkboard Mist w kolorze Hot Chocolate - tylko leciutko, ponieważ mgiełki kredowe znaczie mocniej barwią papier niż te perłowe.


Tak podkolorowany papier jest wystarczająco ozdobny, dodałam więc tylko kilka drobiazgów: perłowe zawijaski SIIP, kilka kwiatów i kamyczek ze słowem Love - wszystko od Primy.


Pod zdjęciem znajduje się ramka wycięta przy pomocy  zestawu dziurkaczy Marthy Stewart PATP Vintage Doily, który bardzo szybko zniknął ze sklepu - i wcale się nie dziwię, motyw jest przepiękny :-))

Mam nadzieję, że zachęciłam Was trochę do sięgnięcia po mgiełki i zabawy w psikanie :-))

pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień!
Oliwiaen


  Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

lilavati pisze...

piekne! sama radość i szczęście :)