19 listopada 2010

Święta w stylu Vintage

W tym roku wymarzyłam sobie dekoracje świąteczne w stylu Vintage. Został jeszcze miesiąc, więc systematycznie będę się starała przygotować własnoręczne ozdoby. Zawsze zabiegana wyciągam na ostatnią chwilę te same dekoracje, jakieś łańcuchy, zakurzone bombki, które już mi się znudziły. Marzę o choince i stroiku w kolorach ecru i brązie, koronkach i papierowych ozdobach :) Mam nadzieję, że w tym roku się uda :)
Na początek przygotowałam kilka zawieszek, do których wykorzystałam papier Basic - Manila. Ta kolekcja Basic Grey przypadła mi bardzo do serca.W powyższych tagach użyłam podkładu z gazety, wspomnianego papieru Manila oraz papierowych kwiatków Prima i dwóch z materiału. Eksperymentowałam z kolorami, łaczyłam brązy, ecru z różem i srebrem. Idealnie nadawał się tutaj srebrny puder do embossingu oraz preparat do robienia perełek - Liquid Pearls Glue - White Opal. Piękną dekoracją są ozdobne szpilki - Trinket Pins Pink Pearl Flowers od Maya Road. Brzegi wszystkich tagów postarzone są przyrządem Tima Holtza i potuszowane Distressem Vintage Photo.

W powyższym tagu główną dekorację stanowią skrzydła - czyli stemple od Tima Holtza - Mini Ornates, papierowe kwiaty od Primy, delikatnie wytuszowane Distressem Vintage Photo, ozdobne szpilka od Maya Road i perełki - Liquid Pearls Glue.I kolejny ...
Manila się sprawdza ;) Obowiązkowo Distress Vintage Photo, piękny stempel Tima Holtza - Mini Ornates, srebrny puder do embossingu, perełki, troche gazy i dekoracja gotowa.A tak wyglądają powieszone na jałowcu :)I na koniec altered art. Przerobiłam papierowe kółko, na które była nawinięta taśma klejąca.Kółko okleiłam gazetą i papierem Basic - Manila, dodałam trochę gazy, materiałowych kwiatków i perełek. Ze skrawków papieru wycięłam dziurkaczem liście ostrokrzewu i gwiazdki, które ozdobiłam preparatem Liquid Pearls Glue.

Zachęcam wszystkich do wykonania własnoręcznie swoich świątecznych ozdób.

Przypominam też o trwającym konkursie do 30 listopada na wykonanie kalendarza adwentowego. Niespodzianki czekają !!!

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień :)
Ania - AnnarSklep z materiałami do scrapbookingu

4 komentarze:

Larisa pisze...

Very very cute tags!!! Love this style! Sorru, I can't make the same((

jostek pisze...

wow przepiękne

Karmeleiro pisze...

naprawdę prześliczne, święta w stylu vintage mają cudowny klimat

angel pisze...

Przepiękne są te zawieszki, nie mogę oczu oderwać.