25 czerwca 2009

Wielkie cięcie w Craft4You

Od dzisiaj w sklepie Craft4You możliwe jest zamówienie maszyn do cięcia - Slice, Sizzix Big Shot i SideKick, Spellbinders Wizard Cut oraz szablonów i innych akcesoriów z nimi związanymi.


Zasady zakupów w dziale Przedsprzedaż:
1) Na artykuły z działu Przedsprzedaż należy składać oddzielne zamówienia
2) Wszystkie zamówienia, które będą zawierały artykułu z działu Przedsprzedaż łącznie z artykułami z innych działów będą kasowane o czym poinformujemy zamawiającego drogą mailową.
3) Wysyłka artykułów z działu Przedsprzedaż nastąpi do 21 dni licząc od daty zaksięgowania na koncie sklepu Craft4You należności za złożone zamówienie
4) W przypadku niedostarczenia określonych artykułów przez producenta sklep Craft4You zwraca należność za brakujące artykuły składającemu zamówienie przelewem bankowym w ciągu 24h od chwili odebrania przesyłki z Urzędu Celnego i potwierdzenia braku konkretnych artykułów.
5) Składając zamówienie na artykuły z działu Przedsprzedaż klient akceptuje zasady zakupów w dziale Przedsprzedaż w całości.

Zamówienia na kształty do maszynki die-cut Sizzix prosimy składać drogą mailową na adres asia@craft4you.pl. W mailu wystarczy wpisać nazwę lub/i numer fabryczny, a cena zostanie ustalona tą samą drogą.

Craft4You - Sklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

betty_boop pisze...

Ogromnie się cieszę, że asortyment sklepu powiększył się o kolejne przydasie udostępnione w przedsprzedaży. Jako posiadaczka jednej z maszynek raduję się tym bardziej, że dostępny jest również ekwipunek do maszynek :) Super!

Elazdaleka pisze...

A Cuttlebug ?