9 czerwca 2009

Długi weekend z Craft4You

Craft4You ma dla Was długoweekendową promocję. Od czwartku od godz. 00:01 do niedzieli do godz. 23:59 każde pojedyncze zamówienie powyżej kwoty 300 zł zostanie nagrodzone bonem o wartości 25 zł, zaś do zamówień powyżej 500 zł dodawać będziemy bon 50 złotowy.

Przy okazji chcieliśmy również poinformować o nowym systemie monitorowania płatności. W przypadku gdy system sklepu nie odnotuje wpłaty należności na konto w czasie 12 dni od złożenia zamówienia do klienta automatycznie zostanie wysłane przypomnienie o uregulowaniu płatności. Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w przeciągu 2 następnych dni roboczych, zostanie ono automatycznie skasowane przez system. W przypadku skasowania 3 zamówień wszelkie indywidualne przywileje również zostaną automatycznie cofnięte.

Obsługa sklepu nie ma wpływu na wysyłane przypomnienia i automatycznie kasowane zamówienia. Jednak gdy zostanie wcześniej powiadomiona drogą mailową o rezygnacji klienta z zakupów, jest możliwe anulowanie zamówienia. W takim przypadku nawet trzykrotne anulowanie nie ma wpływu na indywidualne przywileje klienta.

Przypominamy również o "Craftowym marzeniu". Już wkrótce zostanie ogłoszona majowa marzycielka. Craft4You chce spełniać Wasze marzenia, dajcie mu tylko szansę przez wysyłanie życzeń na adres sklep@craft4you.pl lub asia@craft4you.pl w tytule maila wpisując "Craftowe marzenie".

Craft4You - Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: