17 czerwca 2009

Dwutysięczne zamówienie trafione i craftowe marzenie spełnione

W Craft4You właśnie padło 2000 zamówienie. Szczęśliwy numer przypadł pani Karolinie z Bydgoszczy. Gratulujemy!

Oprócz tego Craft4You ponownie stara się spełnić Wasze marzenia. W tym miesiącu prezent od nas powędruję do Anny B., która wysłała do nas takiego maila:

Moje marzenie myślę, że jest banalne. Wczoraj miałam imieniny i zapomniano o mnie, a już liczyłam na jakieś prezenciki właśnie z waszego sklepu. Jestem początkującym papieromaniakiem, a sprzęt kosztuje. Powolutku zbieram, kartki, na stempelki jeszcze nie nie stać to kupuję od ludzi odbitki... Marzy mi się zestaw kwiatków papierowych- Prima Marketing (koleżanka odstąpiła mi kilka i zakochałam się w nich), śliczne dziurkacze margerytki w 2 rozmiarach- mały i średni) i tusz do postarzania, który w tej chwili jest dla mnie poza zasięgiem :)
Pozdrawiam was serdecznie i obiecuję zakupy w przyszłości... Może na gwiazdkę ktoś mi sprezentuje bon u was :)

Rozumiemy jak to jest na początku hobby, same niedawno przecież zaczynałyśmy kompletować nasze skarby. Dlatego pani Ani wysyłamy dwa zestawy Craft4You - Kolorowe Lato i Ten Jeden Dzień. Mamy nadzieję, że materiały się spodobają i zostaną użyte w wielu pięknych pracach.

Przypominamy, że cały czas czekamy na Wasze propozycje artykułów, które chciałybyście znaleźć w ofercie Craft4You. Piszcie na adres asia@craft4you.pl lub sklep@craft4you.pl tytułując maila "Craftowe marzenie".

Craft4You - Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: