18 grudnia 2016

WEEKENDOWE INSPIRACJE - KAISERCRAFT i GOŚĆ SPECJALNY

Witamy Was bardzo serdecznie!

Mamy weekend. A u nas w weekend'y pojawiają się specjalni goście.

Ponownie zapraszamy Was na weekend z marką Kaisercraft i gościem specjalnym. 

Zapraszamy serdecznie!
Dzisiaj chcemy Was zaprosić na kolejny weekend z marką KAISERCRAFT, której jak pewnie wiecie mamy największą liczbę kolekcji papierów w sklepie Craft4You.pl :).


Dziś będzie Was inspirować swoimi pracami z Kaisercraft kolejna twórcza osoba zaprzyjaźniona z naszym sklepem. A jest to znana wszystkim:
Jak sama Dorota pisze: "Papiery Kaisercraft to kopalnia możliwości. Bajeczne wzory i dodatki sprawią, że po zakupie jednej kolekcji będziecie wypatrywać kolejnej."

Na potwierdzenie tych słów chcemy Wam pokazać zdjęcia DWÓCH albumów, które można było wykonać na warsztatach z Dorotą w gościnnych progach sklepu Craft4You. Przecudne albumy, z mnóstwem detali.

ALBUM I - z kolekcji Just Landed


ALBUM II - z kolekcji Mademoiselle - - - - - - - - - - - - - - - - - 


Pracownia sklepu Craft4You to bardzo gościnne miejsce. Chciałybyśmy również w przyszłym roku gościć Was w swoich progach na wspaniałych warsztatach, które poprowadzą utalentowane, kreatywne Osoby.

Aby oferta WARSZTATÓW była dla Was atrakcyjna prosimy Was o pomoc. 

Napiszcie nam w komentarzach pod dzisiejszym postem: na jakie warsztaty byście chętnie się wybrali i/lub z jakim prowadzącym byście chcieli się spotkać.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Pozdrawiamy Was serdecznie!- - - - - - Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: