13 grudnia 2016

CZAS NA NOWOROCZNE POSTANOWIENIA :)

Witam serdecznie!

Powoli zbliża się koniec roku. Czas podsumowań. Czas planów na nowy rok.

Na podsumowanie mijającego roku przyjdzie jeszcze czas. Zdecydowanie bardziej wolę planować to co chciałabym zrobić w kolejnym roku.

Żaby milej mi się planowało postanowiłam przygotować sobie notes na zbieranie pomysłów na twórcze działania, nowe rzeczy których chcę spróbować, itd...

Zapraszam!


W przyszłym roku chciałabym spróbować, poznać, nauczyć się wielu nowych rzeczy. Tak minimum jedną rzecz w tygodniu, a może da się więcej? Może tak 57?

Żeby umilić sobie ten czas przygotowałam notes na plany i notatki z realizacji tych moich prób i nauk :).

Bazą jest jakiś "stary" notes z jakiejś konferencji. Wystarczyło na chwilę go rozmontować, okleić taśmą dwustronną Scor-tape, zrobić ponownie dziurki za pomocą nitownicy Crop-A-Dile, dołożyć przekładki i zmontować wszystko z powrotem w jedną całość.

Do przygotowania tego notesu wykorzystałam kolekcję Kaisercraft: Just Landed. Bardzo podoba mi się jej kolorystyka i wykorzystane motywy. Mimo, że notes nie jest dosłownie podróżniczy, to moje plany kojarzą mi się z podróżą ale twórczą :). Więc jak dla mnie pasuje idealnie :).

Wykorzystałam tutaj papiery: Flight PathJournalSubwayWorld Map. Dodatki do ozdobienia to ścinki z papierów bazowych, wycięte elementy z papierów Sign PostsWorld Map oraz arkusz naklejek z kolekcji.

Wszystkie elementy dekoracyjne wewnątrz i na okładce z tyłu są przyklejone na płasko za pomocą taśmy Scor-tape. Jedynie na okładce z przodu wykorzystałam taśmę 3D o grubości 2mm do nadania efektu przestrzennego.

Dla nadania efektu "używania" notesu podkreśliłam jasne elementy tuszem Distress w kolorze Frayed Burlap.

Na okładce znalazło się miejsce na mój cel, jaki chcę osiągnąć, czyli 57 rzeczy, które planuję w przyszłym roku poznać. Wykorzystałam tutaj postarzany metalowy emblemat pokryty emalią od Idea-Ology.

Zapraszam do oglądania:

Okładka przednia:Wewnętrzna strona okładii przedniej ma zamontowaną kieszonkę, na dodatkowe karteczki lub inne drobiazgi. Obok jest pierwsza przekładka. Przygotowałam sobie trzy przekładki, żeby podzielić sobie moje plany tematycznie.
Druga przekładka:Trzecia przekładka:


Wewnętrzna strona okładki tylnej:


Okładka tylna:


Mam nadzieję, że taki pomysł notesu na planowanie twórczych działań w nowym roku, Wam się spodobał.

A jak Wy planujecie działania noworoczne? Podzielcie się z nami w komentarzach swoimi pomysłami. Może kogoś zainspirują?


Pozdrawiam serdecznie!


- - - - - - Sklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Świetny! Życzę spełnienia poznawczych postanowień:)

Beata oln pisze...

Notes jest super, fantastyczne odniesienie do podróży:)dzięki za inspirację!