9 grudnia 2014

White Christmas

Witajcie wtorkowo :-)

niedługo już Święta, dlatego coraz częściej myślę o tych pięknych, wyjątkowych dniach! Ostatnio, przeglądając zdjęcia przeznaczone do scrapowania, zauważyłam kilka zeszłorocznych fotek uwieczniających naszą nową, białą choinkę :-) Oczywiście, należał się jej okolicznościowy layout :-)


Bazę mojego LO stanowi arkusz Joy z kolekcji Vintage Christmas MME, którego "drewniany" wzór w białe napisy idealnie nadawał się do tematu pracy. Ozdobiłam go dodatkowo paskami z arkuszy Medallion i Tiny Flowers z kolekcji Christmas Cottage Teresy Collins i gałązkami wyciętymi wykrojnikiem. Journaling napisałam świetnym białym żelopisem na kraftowym tagu, ozdabiając go czerwonym brokatem i dodając kompozycję z wykorzystaniem kwiatów Aficinado:


Pod głównym zdjęciem umieściłam kartę z Mikołajem z kolekcji Found Relatives: Occassions:


Na kawałku zdobionego brokatem arkusza Chevron umieściłam kilka śnieżynek z dziurkaczy Marthy Stewart i mały ćwiek z kolekcji Vintage Christmas, z idealnie pasującym napisem :-)


I wreszcie nieodzowna kompozycja kwiatowa :-) Kwiaty z zestawu Mini Floral White uzupełniłam listkami ostrokrzewu wyciętymi z drugiej strony arkusza Chevron i złotymi bombkami z wykrojnika:


A jakie są Wasze choinki?

do zobaczenia!


- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: