20 sierpnia 2013

Wiktoriański notes industrialny (?)

Witajcie na blogu Craft4You w kolejny sierpniowy wtorek :-)

Od jakiegoś czasu "chodził" za mną pomysł na coś steampunkowo-industrialne.  Nie jestem bynajmniej ekspertem w tym stylu, ale połączenie romantycznych wiktoriańskich motywów z metalowymi częściami od dawna mi się podobało. Kiedy więc wyjęłam ze swojego pudełka DT zestaw die-cutów do kolekcji Miss Empire, jakoś tak samo wyszło ;-))Najpierw okleiłam krawędzie okładek taśmą Journeyman, a potem na frontach nakleiłam resztki arkusza z kolekcji Craftsman, której dwa ostatnie papiery znajdziecie w dziale wyprzedaży. Jego obrzeża potuszowałam tuszem Broken China. Na sprężynie umocowałam na mini-spinaczach zawieszkę z zestawu Chain Tassels:


Kilka die-cutów na okładce uzupełniłam o metalowe zębatki i wskazówkę:


Słowo "Notes" wyklejone z naklejek Primy umieściłam pod ozdobną ramką, którą następnie wypełniłam mikrokulkami i medium Crackle Accents.


Wewnętrzne okładki zdobi arkusz Dynasty z kolekcji Miss Empire, a na pierwszej kartce odbiłam stempel z zestawu 75 Cents i napis od Tima Holtza, korzystając z idealnie pasujących do kolorystyki tuszy Russet i Viridian:


Tył również delikatnie zdobiony tekturowymi zębatkami, które najpierw potuszowałam tuszem Vintage Photo, a potem pokryłam Crackle Accents:I jak Wam się podoba efekt końcowy? :-)Do zobaczenia!

- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

5 komentarzy:

Ela 17 pisze...

Przepiękny tyle deli podoba mi się

mosia m. pisze...

super!

IWA pisze...

Baaardzo się podoba!

Malinowo pisze...

wow, jest genialny! :)

Jadwiga Kluczyńska pisze...

Fantazja!!! Uwielbiam takie klimaty ;)