2 października 2012

Jeszcze trochę lata...

 Witajcie wtorkowo :-)

Moim zdaniem, niezawodny sposób na pluchę, wiatr i ponurą jesienną aurę to oprawianie wakacyjnych zdjęć. Coraz dłuższe wieczory dodatkowo temu sprzyjają :-) I ja więc sięgnęłam po zdjęcie z lipcowego rejsu i ubrałam je w cudne papiery FabScraps z kolekcji Summer:


FabScraps to kolejna firma specjalizująca się w stylistyce vintage - spójrzcie tylko na te przyblakłe kolory, stare ryciny i kolaże! LO powstało na bazie "przodów" i "tyłów" arkuszy Beach, Boys i Nets. Pozostało mi tylko dopasować się jak najlepiej do klimatu, co starałam się osiągnąć poprzez mocne postarzenie, tuszowanie i gniecenie papieru:
Ponieważ chciałam pokazać jak najwięcej papieru, niewiele zostało miejsca na dodatki ;-)) Ale i tak znalazło się miejsce dla białego kwiatka z zestawu Innocence Primy (to mój ulubiony wzór! Niestety, już zniknął ze sklepu... Na szczęście mam zapas ;-)), naklejek z zestawu Timeless Scrabble firmy Kaisercraft i latarni morskiej wyciętej wykrojnikiem Marianne Design:Całość uzupełniłam skrawkami gazy, tu i ówdzie dotkniętej farbką Cloudy Blue.
Praca z kolekcją Summer była świetną okazją do przypomnienia sobie słonecznych dni - polecam :-)

do zobaczenia!


- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

Misia pisze...

Witam.Robisz cuda.Czy byłabyś w stanie ofiarować jedną Swoją rzecz dla naszego chorego Marcinka?
Więcej na stronie-https://www.facebook.com/events/494493233901674/

Z góry bardzo dziękuję.