9 sierpnia 2011

Kartkowy niezbędnik - c.d.

 Witam w kolejny wtorek :-)

Zgodnie z sugestią w komentarzach, dzisiaj do niezbędnika kartkowego dokładam coś dla panów :-))


Obie kartki są uniwersalne, bez wskazania okazji, obie też powstały z pięknych papierów Basic Grey z kolekcji Capella (które teraz są w świetnej cenie!).

Pierwsza z kartek jest dla pana, który nie przepada za kwiatami ;-)


Na paskowanym tle arkusza Interlude odbiłam kilka stempli Tima Holtza z zestawu French Marketplace - dają świetny efekt korespondencji retro :-)


Zamiast kwiatów, ozdobnym elementem są wzorzyste paski z arkuszy Falsetto i Venetian oraz kokarda z pomiętej wstążeczki z kryształową szpilką Maya Road. Ozdobny brzeg powstał dzięki dziurkaczowi EK Success Postage Stamp, co koresponduje z "pocztowymi" stemplami :-)


Natomiast druga kartka jest dla mężczyzny, któremu kwiaty nie przeszkadzają :-) Stanowią więc na kartce główny element ozdobny:


 Kwiaty pochodzą  z zestawu Prima Essentials Jack&Jill, a ich środki zdobią kryształowe ćwieki Making Memories. Tym razem klimatu retro dodają przeszycia, lniany sznurek i postarzone brzegi:


 Mam nadzieję, że przyszłym obdarowanym kartki przypadną do gustu, i zabieram się za kolejne kartki do niezbędnika - może coś dla dzieci??

pozdrawiam!
Oliwiaen


  Sklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

dagala pisze...

śliczne te karteczki. podziwiam twoje prace od dawna:)

Gosia pisze...

Świetna inspiracja na kartkę dla mężczyzny. Takich nigdy za wiele. Dzięki.
gosiascrap.blogspot.com