12 lipca 2010

Nowości - Scor-It-All Mini i inne :)

W naszym sklepie pojawiło się kilka nowości, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu :)

Między innymi niezastąpione i ułatwiające pracę każdej skraperki narzędzie Scor-It-All Mini!!!

Aby nie kupować kota w worku, przygotowałam kilka zdjęć, które pokażą Wam co to cudo potrafi :) Dzięki niemu możemy wykonać "rowek", a następnie będziemy mogły równiutko zgiąć bazę naszej kartki kartki :)

Scor-It-All posiada wbudowaną podziałkę, która ułatwi nam wykonanie wypukłej linii pośrodku naszej bazy.

Układamy naszą bazę, tak, aby w wartości "0" znajdowało się miejsce, w którym chcemy wykonać środek (miejsce zgięcia) bazy.


Następnie bierzemy do ręki drewniany element i "przejeżdżamy" nim po naszej bazie od wartości "0" w dół (w pionie). Od miejsca o wartości "0", aż po sam dół urzędzenia Scor-It-All znajduje się metalowa przedziałka, która umożliwia wykonanie prostej linii.
Jako, że przedziałka to element wypukły,przejechanie po bazie drewienkiem w jej miejscu jest banalne i nie musimy obawiać się, iż "wypadniemy z toru",a linia będzie prosta :)


Takim sposobem mamy wykonany "rowek" i już swobodnie i z łatwością możemy zgiąć bazę. Tym samym uzyskujemy idealnie równą bazę kartki, która wygląda jak ta kupiona w sklepie :)Zapraszamy również do pozostałych nowości m.in: Cutter Bee Zig Zag, zestawu papierów Tima Holza Lost and Found, nowe kolory guziczków Tiny!!!


A oprócz tego ...

Marzysz o bindownicy? Zaokraglaczu rogowym do grubych materiałów? Potrzebujesz grzbietów drucianych do bindownicy?

Zajrzyj do Craft4You - wciąż trwa promocja produktów Zutter!!

Zostało jeszcze tylko 8 gratisowych szczypiec Zutter - dodajemy je przy zakupie 5 opakowań grzbietów drucianych - wciąż masz szanse je otrzymać!

Zapraszamy!Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

Kamilcia_W pisze...

czemu ja tego urządzenia nie dopadłam przed rozpoczęciem pracy nad własnymi zaproszeniami ślubnymi, 50 już za mną 40 przede mną.
Chyba muszę wstrzymać prace.