20 kwietnia 2010

Nowości w Craft4You oraz Inspiracje i I zwycięzca

Nowości w Craft4You !!!
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z nowymi produktami w naszym sklepie :)

Wprowadzamy wiele nowości m.in.:
- nową kolekcję BoBunny, Jazmyne, a w niej znajdziecie piękne jednostronne papiery 30cm x 30 cm z brokatowymi elementami, stemple, bradsy, rubonsy i inne dodatki. Już niedługo pojawią się także siostry tej kolekcji: Sophie oraz Flower Child :)- stempelki firmy Fiskars- trzy kolekcje firmy Pink Paislee: Queen Bee, Bayberry Cottage oraz 365 Degrees. W każdej z tych kolekcji znajdziecie piękne, dwustronne papiery 30cm x 30 cm, zestawy papierów 15cm x 15 cm oraz wiele dodatków
- produkty Tima Hotlz'a, długo oczekiwane przez polskie skraperki zestawy papierów 30cm x 30 cm i dodatki metalowe- nowe kolory tuszy Distress firmy Ranger
- a także nowe stempelki firmy Inkadinkado
Przyszedł także dziś czas na dawkę inspiracji :)

Dziękujemy Wam bardzo za tak liczne maile z Waszymi inspiracjami, w których użyłyście materiały kupione w naszym sklepie.

Nieustannie czekamy na coraz więcej Waszych zdjęć, opisów i pomysłów. Więcej informacji TUTAJ lub w prawym bocznym pasku :)

Spośród wszystkich zgłoszeń postanowiłyśmy zaprezentować prace Maugo, która tym samym wygrała pierwszą edycję inspiracji - serdecznie gratulujemy!!
Prosimy Cię o przesłanie nam swojego adresu na maila: sklep@craft4you.pl - abyśmy mogły wysłać do Ciebie Twoją nagrodę :)

A oto słowa napisane przez Maugo na temat jej pracy:

"Hej Dziewczyny :)

Chcialam pokazac notes 10x15cm z materialow sklepowych :) Podstawą jego jest papier Strawberry Kisses – Cherry Blossoms. Jako dodatek użyłam szpilki Trinket Pins Crystals (myslalam ze beda znacznie mniejsze i mile sie rozczarowałam:) ) Troche powycinalam motylki i motywy florystyczne z papieru i powstało takie oto cudo (bardzo zadwolona jestem z efektu)!!!

Pozdrawiam
Maugo
"

Jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa, jesteśmy zachwycone Twoim notesem :)

Przypominamy, że cały czas czekamy na Wasze zgłoszenia do zabawy z inspiracjami oraz przypominamy o zakładkowym konkursie :)
Sklep z materiałami do scrapbookingu
Brak komentarzy: