17 marca 2010

Craftowe marzenie + łapiemy 4500 zamówienie!


Pamiętamy również o naszej akcji "Craftowe marzenie"!
Jak zawsze, zasypujecie nas mnóstwem maili z wieloma różnorodnymi propozycjami nowych produktów. Dziś czas na ogłoszenie kolejnej zwyciężczyni.
Tym razem wybrałyśmy tego maila:

"Witam właścicielki jedynego scrapowego sklepu, którego adres mój mężczyzna ma już zakodowany w głowie i wie, że jak prezent to tylko tam :) Nie wiem, czy akcja spełniania marzeń w dalszym ciągu trwa, ale zawsze warto spróbować. Czy byłaby możliwość włączenia do oferty sklepu dziurkaczy o nazwie Cutter Bee Bugs? Niestety, gdy rozdzielali talenty do szycia, stałam w innej kolejce i się nie załapałam.
Dziurkacze te bardzo pomogłyby mi (i zapewne nie tylko mi) w pracy, ale w żadnym z polskich sklepów nie są one dostępne :(
z pozdrowieniami
Maar "

Dzięki temu marzeniu, już niedługo w naszej ofercie pojawi się Cutter Bee Bugs w dwóch wersjach!

A czy Ty masz jakieś marzenie? Napisz na adres asia@craft4you.pl, w tytule wpisz "Craftowe marzenie", a Craft4You postara się je spełnić!A teraz czas na kolejną niespodziankę!!

ŁAPIEMY 4500 zamówienie!

Zamówienie 4500 przed nami i z tej okazji Craft4You ma dla Was kolejny konkurs z pożądanymi przez krafterki nagrodami!
- 25% upust na złożone zamówienie (niezależny od kwoty zakupów)
- jeśli suma zakupów przekroczy 150 zł (bez kosztów przesyłki) - Craft4You dodaje do szczęśliwego zamówienia zaokrąglacz rogów - Zutter Round-It-All!

- jeśli suma zakupów przekroczy 300 zł (bez kosztów przesyłki) - Craft4You dodaje do szczęśliwego zamówienia zaokrąglacz rogów - Zutter Round-It-All oraz różową torbę do BIA!!
Życzymy powodzenia w polowaniu!

A także przypominamy i zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie CANDY, gdzie do wygrania jest torba pełna przydasiów!Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: