16 kwietnia 2009

Craft4You zaprasza na warsztaty

Craft4You ma przyjemność poinformować o cyklu warsztatów, które zaczną się w przyszłym tygodniu.

Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek, 21.04 między godziną 16.00 a 18.00 w siedzibie Craft4You przy ulicy Wyspiańskiego 23/1 w Gdańsku (przejście przez sklep dla plastyków). Dotyczyć one będą podstaw tworzenia kartek, zapoznania się z technikami i stylami. Każda z kursantek otrzyma zestaw do pracy indywidualnej.

W czwartek 23.04 od godz. 16.00 do 18.00 dodamy naszym dziełom koloru, wars za pomocą tuszy. Doradzimy jaki tusz najlepiej nadaje się do konkretnych celów, jakie dają możliwości, jakie narzędzia przydają się w pracy i co można wyczarować za ich pomocą. Każda z kursantek otrzyma zestaw do pracy indywidualnej.

A to dopiero początek! W najbliższych planach mamy dla Was gorące warsztaty z embossingu, kurs kolorowania stempli oraz coś dla fanek wykorzystywania tektury w pracach.

Koszt dwugodzinnych warsztatów wynosi 60 zł. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy asia@craft4you.pl. W odpowiedzi otrzymacie maila potwierdzającego wraz z szczegółami płatności. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla zorganizowanych grup powyżej 4 osób istnieje możliwość indywidualnego dopasowania terminu oraz tematu zajęć.

Serdecznie zapraszamy!

Craft4You - sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: