21 kwietnia 2009

Craft4You spełnia Wasze marzenia

Kolejna edycja "Craftowego marzenia" za nami i dziś prezentujemy Wam kolejną marzycielkę, której życzenie zostanie spełnione przez Craft4You.

"CRAFT4YOU okazuje się być czymś więcej niż tylko sklepem i blogiem, bo stojące za jego sterami ScrapMasterki mówią nam "pomarzyć dobra rzecz :) Ja jestem zdania, że marzenia się wzajemnie indukują i tą moją roboczą hipotezę potwierdza fakt, w związku z którym piszę. Mam chrześnicę Darię, która od września minionego roku "trzęsie" lokalnym przedszkolem, a aktualnie jest na etapie małej kobietki- buntuje się przeciwko spodniom na rzecz spódniczek, nosi pierścionek z kwiatkiem na palcu wskazującym i odkąd minionej soboty włączyła się przypadkowo w moje wspólne z jej mamą przeglądanie scrapowych inspiracji, chce mieć "notes z wróbelkiem". Wróbelek, Drogie Panie, to stempel z ptakiem w locie, w którego wrysowane są drobne kwiatuszki i zawarty jest on w zestawie Inkadinkado Birds Galore :) Ciocia Agnieszka ma zamiar zrobić Darii notes z wróbelkiem. Potrzebuje tylko wiadomego stempla. Wpisałam się już do Waszej subskrypcji i będę czekać. Jeżeli Zajączek nie wyrobi się z notesem, to może Duśka dostanie go na swoje urodziny 21 kwietnia. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i włączenie Birds Galore do oferty sklepu. Serdecznie pozdrawiam i będę czekać :) Agnieszka"

Składamy Darii najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, a do Pani Agnieszki pofrunie zestaw stempli jak tylko doleci do nas najnowsza dostawa Inkadinkado (prosimy o kontakt z danymi adresowymi).

Craft4You - sklep z materiałami do scrapbookingu

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Gratuluję cioci Agnieszce i zespołowi Craft4Yuo, że rozumie "ciocine" potrzeby :-) Sama jestem ciocią i matką chrzestną, więc wiem, że to bardzo ważne zadanie życiowe. Gratuluję!
abakus

Anonimowy pisze...

Jej, ciocia Agnieszka prosi o uszczypnięcie:) Bardzo dziękuję w imieniu własnym i małej Gwiazdy :)
Aga