20 sierpnia 2014

Kartki niemal błyskawiczne :)

Witajcie na blogu Craft4You!

Dzisiaj mam kartki, których wykonanie nawet jak dla mnie okazało się bardzo szybkie :-) A to dzięki arkuszowi Love Affair z przepięknej, nostalgicznej kolekcji Time Traveller's Memories od Primy. Podzielone na mniejsze fragmenty gotowe tła pozwalają szybko ułożyć kompozycję.

Ciemniejszą bazę kartki urodzinowej stanowi arkusz The Traveler, na którym ułożyłam "pocztówkę" wyciętą z arkusza Love Affair. Na jej tle w górnym rogu odbiłam białym tuszem motyw zygzaków i embossowałam go bezbarwnym pudrem do detali, co dało delikatny efekt i teksturę. Ze skrawków arkusza Fine Print z kolekcji Stationer's Desk wycięłam dwa ozdobne tagi i ułożyłam je warstwowo przy napisie:


Ozdobną kompozycję tworzy piękny zegarek wycięty z kolejnej pocztówki, który dodatkowo udekorowałam płynnymi perełkami White Opal, oraz kwiaty z zestawów Cottage Blossoms: Chocolate, Time Flies i Tell Time. Jako środek warstwowego kwiatuszka wykorzystałam ćwiek z zestawu Cartographer:


Tło kartki imieninowej to również arkusz The Traveler, ale tylko jaśniejsza strona :-) Na nim ułożyłam ozdobną ramkę wyciętą z dużej bazy do ATC:


Dekoracyjna kompozycja składa się z dużego kwiatu z zestawu Tell Time i kwiatuszka z kryształkiem z zestawu Something Blue: Honeymoon oraz bilecików wyciętych z arkusza Tickets Only. Detale podkreśliłam brokatem Diamond:


I tak oto przy użyciu prawie-gotowych elementów można szybko i łatwo stworzyć kartki :-)


do zobaczenia!


- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

Brak komentarzy: