3 grudnia 2013

Wyzwanie #38 - interpretacja Oliwiaen

Witajcie wtorkowo!

Jak już pewnie zauważyliście, wczoraj ruszyło nasze kolejne wyzwanie - tym razem pakujemy świąteczne prezenty :-) Ja postanowiłam zapakować własnoręcznie zrobione mydełka dla moich świątecznych gości:


Opakowanie jest banalnie proste! I dobrze, bo mam jeszcze kilka(naście) do spakowania ;-) Mydełka włożyłam do foliowych torebek i zakleiłam je taśmą, by nieco usztywnić górę i ułatwić umocowanie ozdobnej etykiety. Przycięte na wymiar kawałki arkusza z zestawu Merriment Tima Holtza zagięłam w pół i ozdobiłam za pomocą dziurkacza brzegowego Scroll Pattern:


Tak przygotowaną bazę etykiety przymocowałam zszywkami, które zamaskowałam sznureczkiem lnianym. Z kolejnego arkusza z zestawu Merriment wycięłam wykrojnikiem poinsettie, z arkusza z zestawu Holidays Past listki ostrokrzewu, a z arkusza Quatrefoil z kolekcji Beautiful Life kształt bombki (bo wygląda jak bombka, prawda? :-)) i ułożyłam kompozycję wokół stempla:


Stemplowaną etykietkę ozdobiłam brokatem Platinum, a na poinsettii dodałam ozdobny środek perełkami w płynie White Opal.


I w ten sposób mam upominki całkowicie handmade :-)

Pokażcie nam, jak Wy pakujecie prezenty i weźcie udział w losowaniu nagrody :-)


do zobaczenia!- - - BANER-C4Y-002-small Sklep z materiałami do scrapbookingu

1 komentarz:

el pisze...

cudne mydełka i śliczne opakowanie