12 kwietnia 2011

Ślubna elegancja po piątej

Czy Wasz wtorek zaczął się równie słonecznie? :-)


Kolekcja After Five Kaisercraft zachwyciła mnie od pierwszego wejrzenia!Pomimo tego, że kolorystyka jest ograniczona do beżu, kawy z mlekiem, szarości i czerni, papiery nie są ani smutne ani monotonne. I nadają się na każdą elegancką okazję, taką jak na przykład ślub.

Na tę uroczystość przygotowałam kartkę z wykorzystaniem arkuszy Waltz i Top Hat:


Ponieważ bardzo lubię eksponować obie strony arkuszy dwustronnych, wybrałam formę kartki z zawijanymi rogami. Front ozdobiłam perełkowymi zawijasami Primy, które można rozcinać i dowolnie komponować :-) Kolor białych kwiatów dopasowałam przy pomocy mgiełek Walnut Gold i Heirloom Gold, pryskając nie na kwiatki, ale w powietrze i przesuwając kwiaty w deszczu złotych drobinek. W ten sposób mają bardzo delikatne kolory, ale mocno się błyszczą.


Kartka ma spory efekt przestrzenny, wtłoczona do koperty na pewno uległaby uszkodzeniu, dlatego zrobiłam też pudełko - praca była o wiele szybsza z pomocnikiem w postaci Scor-Pala :-)Myślę, że te piękne papiery pomogły stworzyć pamiątkę, która nie tylko spodoba się Nowożeńcom, ale i będzie przywoływać piękne wspomnienia tej wyjątkowej chwili.


do zobaczenia za tydzień!
Oliwiaen

  Sklep z materiałami do scrapbookingu

7 komentarzy:

Encza pisze...

Piękna i niezwykle elegancka!

etrala pisze...

Perfekcyjna !
Kolorystyka idealna na ślubną kartke !

jelonkaa - Ilona Wolnik pisze...

Zapiera dech :)

Unknown pisze...

Bardzo piękne i eleganckie !

Caro-ART pisze...

Cudo, normalnie nie lubię bieli ale ta powala ;)

TuKara pisze...

Przepiekna!!!!

Aida Domisiewicz pisze...

Piękna praca!!!