28 stycznia 2010

Nowe zasady wysyłek w Craft4You

Z powodu wciąż rosnących kosztów przesyłek i opóźnień w dostawie za pośrednictwem Poczty Polskiej Craft4You proponuje swoim klientom nowe formy wysyłek:
- Wysyłka za pośrednictwem firmy Kurierskiej GLS - 15PLN, przy zakupach powyżej 250PLN koszty przesyłki pokrywa Craft4You - wysyłki realizowane codziennie, dostawa w ciągu 24h od czasu nadania, przesyłka ubezpieczona.
- Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej Priorytet - 15PLN, przy zakupach powyżej 250PLN koszty przesyłki pokrywa Craft4You - wysyłki realizowane 2 dni w tygodniu - wtorek i piątek
- Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej Priorytet - koperta - 8PLN, przy zakupach powyżej 150PLN koszty przesyłki pokrywa Craft4You - za pomocą tej formy przesyłki będą wysyłane WYŁĄCZNIE stemple.
- Wysyłka europejska - 75PLN - wysyłka na terenie Europy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS

Sklep z materiałami do scrapbookingu

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Uważam że jest zabójcza kwota za przesyłkę, obawiam się zakupy u Państwa będą dla mnie marzeniem

molla pisze...

nie wiem, czy anonimowy autor doczytał do końca, ale cóż..
Ja mogę się wypowiedzieć z perspektywy prowadzenia własnego sklepu internetowego- te kwoty wcale nie są wysokie!
Bolączką sklepów netowych jest sprawne i tanie przesyłki do klientów.
Mam niemiłe doświadczenia, co paczką jest wstanie zrobić Poczta, odtąd również zachęcam do wyboru kuriera- przede wszystkim szybko i 100% pewności, że przesyłka nie zostanie pogięta, ze złością łamana na pół itp.

abakus pisze...

Zgadzam się z Mollą, to ja kupiłam u niej papiery, które zostały bardzo starannie zapakowane; niestety Poczta Polska posiada nieograniczone sposoby, aby zniszczyć przesyłkę :-( Wolę zapłacić za przesyłkę kurierską, aniżeli otrzymać np. pogięte papiery 30x30, z których trudno zrobić coś estetycznego tym bardziej, że tylko papiery od Molli można prasować :-)

Maugo pisze...

Nie uwazam zeby za 15 zl GLS to bylo drogo... bywalo tak ze automat wycienial przesylki mi 19 zl. I wtedy wydawalo mi sie to duzo... kurier 15 zl jak najbardziej jestem zaaaaaaaaaaaaa :)